Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valts Ernštreits

Pilna Latvijas asinsaina

"Lībiešu mantojumu joprojām var sastapt, dzirdēt, redzēt un piedzīvot," saka par lībiešu virsaiti dēvētais Valts Ernštreits

KDi lasi: Vārdu metāliskais skanējums

Lībiešu lietās Valts Ernštreits jūtas padarījis visu un pat vairāk. Izdodot otro dzejas krājumu, viņš atgriežas pie tā, ko, iespējams, būtu vēlējies darīt visu laiku

Valts Ernštreits. Dark Energy

Apgādā Mansards iznākusi Valta Ernštreita dzejas grāmata Dark Energy, informēja izdevniecības pārstāve Aija Rozenšteine.

Valts Ernštreits. Lībiešu gads

Līvō Kultūr sidām un Starptautiskā Lībiešu draugu biedrība grāmatnīcā Satori 2010. gada 15. decembrī izsludināja Starptautisko lībiešu valodas un kultūras gadu. Šogad tajā pašā dienā, vietā un pat laikā notika gada noslēguma pasākums. Kā viens no organizatoriem un šīs ieceres rosinātājiem varu teikt, ka man šis gads ir bijis darbīgs un ļoti grūts, taču vienlaikus pilns trakuma, jaunas pieredzes un pārdomu.

Valts Ernštreits: Lībieši nav eksotiska piedeva

Piektdien 4. novembrī notiks monogrāfijas Lībiešu rakstu valoda atvēršanas svētki.Daudzi neapzinās, ka latviešu valoda ir tā, kas nes lībiešu valodu tālāk. «Piemēram, uzsvars uz pirmās zilbes - tā ir tieša lībiešu valodas ietekme. Latvija ir pilna ar lībiešu elementiem!» Dienai stāsta diplomētais lībiešu valodas speciālists, dzejnieks un mākslinieks vienā personā Valts Ernštreits.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide