Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vārda brīvība un pravietis Muhameds

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
janis labais
j
Ko lai vel saka. Neaptraipi dievu ar savu netiro neticiga meli, varbut vins bus zelsirdigs pret tevi. Ja esi greka kritusais, nebus tev zelastibas. Amen.
diemžēl
d
Tie necilvēki, kuri pirms 20 gadiem uzbruka PTO augstceltnēm, turpat ASV bija ieguvuši lidotāja tiesības, tātad ārstu komisijas atzīti par psihiski veseliem. Kādēļ viņi tā rīkojās? Jāsecina, ka problēma ir viņu reliģija vai tās novirziens.
dievamžēl,
d
viņu sātaniskā reliģija, jo Dievs ir mīlestība...
 • 3
 • 3
Kādas muļķības!
K
Reliģija ir mācība par Dievu, un Dievs ir MĪLESTĪBA, bet, savukārt, mīlestība NESLEPKAVO, jo MĪL. Allā nav dievs, bet gan Baāls, un no Rakstiem secināms, ka tas ir no velna, jo velns ir slepkava pēc savas BŪTĪBAS. Tad nu sātana kalpi klejo pa pasauli slepkavodami. Pat tos, kas viņus ēdina! Tā lūk!
Atis Priedītis
A
VVZ=> vakar 21:20 Citāts "Arī man ir reliģiskās jūtas, un es gribu, lai tās ciena! Esmu ateists, un arī tās ir manas reliģiskās jūtas. Citu nav." Atbilde: Satiekas ticīgais un ateists. Ticīgais par ateista pasaules uzskatu neņirgājas, savukārt ateists visu laiku ņirgājas par ticīgā reliģiskajiem uzskatiem un visu laiku uzsver, ka šādas tiesības viņam dod Vārda Brīvība. Kā to visu nosaukt, nezinu?
alicebudda
a
❤Meitenes seksam jūsu pilsētā ❤ Link - togetherforever.website
Ava Elias
A
Google maksāja par katru nedēļu darbu tiešsaistē no mājām 6000 līdz 10000 eiro. Esmu saņēmis Google pirmajā mēnesī 27416 eiro lielu algu. Es 3 stundas dienā strādāju brīvajā laikā. Tas ir patiešām lietotājam draudzīgs, un es esmu tik ļoti priecīgs, ka uzzināju par to. ............>>>>>>>>> w­­w­w.M­­a­­g­n­ifyIn­­c­­o­­m­e.C­­o­m
Atis Priedītis
A
Manuprāt, vispār būtu jāizvairās aizskart cilvēku reliģiskās jūtas. Es saprotu, ka neticīgie okupācijas laikā atklāti ņirgājās par visu kas saistīts ar reliģiju. Šobrīd mēs dzīvojam citā pasaulē un ņirgāšanās par to, kas citiem šķiet ļoti nozīmīgs ir nekulturālība un pat barbarisms. Un ar to lepoties jau nu gan nevajadzētu.
Teists ir dievticīgs cilvēks,
T
ateists - neticīgs. Teists ciena citu, ateists paģēr, lai citi viņu ciena, bet pats nezin PAR KO.
 • 2
 • 0
VVZ
V
Arī man ir reliģiskās jūtas, un es gribu, lai tās ciena! Esmu ateists, un arī tās ir manas reliģiskās jūtas. Citu nav.
 • 17
 • 14
Priede Ātīte
P
Manu melno šnauceri sauc par Muhammedu, vai tā ir ņirgāšanās ? Mutere šim bija Russija (Rusņa).
 • 14
 • 13
verdikts
v
Atis Priedītis neko nav dzirdējis par vārda brīvību.
 • 15
 • 10
Vārda brīvība bija PSRS laikos.
V
Praviešiem tolaik neviens uzmanību nepievērsa; pārāk sīkas zivis! Toties Dievs - Radītājs, Kungx Jēzus Kristus un Svētais Gars tika ķengāti uz nebēdu: ''Dadzis'' un pārējā prese; visādi humora izdevumi; visādas dziesmas (Moestro ieskaitot!), proza, kino un teātris! Visi, kas ķengāja Dievu, bija godā un cieņā, nemaz jau nerunājot par galvu griešanu. Drīzāk būtu bijuši ar mieru galvu nogriezt tādam, kas sifilītiķi Ļēļina atļāvās nopelt. Lūk, arī tāda mēdz būt VĀRDA BRĪVĪBA, bet kas par brīnumu, ja žurnālisti to nemin",- žurnālistu kažoks varavīksnes krāsās!
Stulbenim viss stulbs.
S
Pat stūre stulba.
 • 14
 • 5
stulbs virsraksts
s
Tu stūrē divos virzienos tai pašā laikā.
 • 9
 • 11
Def
D
Vispār jau musulmaņi Eiropā ir ienācēji! Ja necienat mūsu kultūru un paražas tad Laimīgu taciņu uz musulmaņu valstīm.Nav mums Eiropā jāpiekāpjas jūsu paražām un ieradumiem! Jūs mums nediktēsiet ko ēst,kā ģērbties un kā uzvesties! Ja jums tas nav pieņemams tad lasaties prom.
Vispār jau krievi Latvijā ir
V
IENĀCĒJI. Nav dzirdēts, ka latvieši krievi BŪTU.
 • 6
 • 4
skaidrībai
s
krievi Baigā gada laikā nogalinaja vairāk latviešu nekā musulmaņi eiropiešus visos teroraktos Eiropā kopumā ! Kuri tad ir sātana bērni ?
 • 20
 • 13
skaidrības labad
s
Ja visās skolās būs valsts valoda, krievus ar liku asimilēs. Musulmaņus — tos sātana pielūdzējus — nekad neasimilēs.
 • 18
 • 11
Fed
F
Vispār jau krievi Latvijā ir ienācēji! Ja necienat mūsu kultūru un paražas tad Laimīgu taciņupaRašu.Nav mums Latvijā jāpiekāpjas jūsu paražām un ieradumiem! Jūs mums nediktēsiet ko ēst,kā ģērbties un kā uzvesties! Ja jums tas nav pieņemams tad lasaties prom.
 • 26
 • 10
Latvju puika
L
Sūds ar to muhamedu, pirmajos okupācijas gados par staļina apdiršanu nāvessodu izpildīja legāli ...
ronin
r
Kas tev liek domāt, ka pie musļikiem ir savādāk?
 • 19
 • 4
Cūkkopis
C
Man ir halalās un košerās cūkas. Piejams ir vaislas materiāls...
Tā ir!
T
Cūka un cūkkopis viena miesa un dvēsele.
 • 10
 • 5
Cūkkopis
C
Manas cūkas ir tīras un viņu sirdis ir skaistas, Var celt galdā ramadāna vai šabata mielastā, nedalu halalās cūkas no košerajām. Viss viens !
 • 13
 • 12
Nemelo!
N
Tu esi par CŪCĪGU priekš kaut kā košēra. Jā, Lietuvas ''Marienbāde'' košēru produkciju ražo, un tā ir kā diena pret nakti, ja ar Ķekavu salīdzina. Piemēram, vistu sirdis ir tīras un skaistas, toties, Latvijas vistu - pilnas asinīm. Starp citu, ja Dievs tev būtu saprašanu devis, zinātu, ka HALALS vai KOŠERS ir viens un tas pats, kā maize vai hļeba.
 • 16
 • 8
kļūdas labojums
k
"piecos gados šajā ziņā nekas nav mainījies un diezin vai mainīsies arī pārskatāmā nākotnē" - Mainīsies gan. Jau vairāk nekā trešdaļa Francijas iedzīvotāju ir imigranti un viņu pēcteči. Imigrantu ģimenēs dzimstība ir vairākkārt lielāka nekā franču ģimenēs. Jau tagad jaundzimušo vidū imigrantu bērni tuvojas 50%. Pārmaiņas briest ļoti smagas. Ne velti pat multikulturālista Makrona bijušais iekšlietu ministrs sociālists runāja: "Ja šodien mēs vēl dzīvojam ar plecu pie pleca, tad rīt mums draud dzīvot ar purnu pret purnu". Viņš izteicās, ka jau 5 gadu laikā var notikt neatgriezeniskas pārmaiņas.
Atis Priedītis
A
Pasaulē pamazām radīsies arī pilnīgi jauna filozofisko uzskatu sistēma. Šie uzskati tiks publiskoti cilvēkiem viegli saprotamā valodā un pilnībā atšķirsies no visiem iepriekšējiem. Tajos nebūs naida, ļaunuma un nežēlības. Nebūs atsauces uz citiem filozofiskajiem uzskatiem vai to kritikas. Visa pamatā būs cilvēku jūtas. Nedarīt ļaunu ne tāpēc, ka to nedrīkst darīt, bet tāpēc, ka tas sāp. Gan tam kuram ir nodarīts pāri, gan tam, kurš ir citiem nodarījis pāri. Nenotiks arī pieskaršanās cilvēku reliģisko uzskatu sistēmai. Visi teksti būs ar laicīgu saturu un piepildījumu.
Atis Priedītis
A
=> Lai vai cik dīvaini, līdz šim ar šādu pieeju - par pamatu pieņemt nevis gudrus un pareizus padomus, bet gan jūtu pasauli, saskāries neesmu. Man šķiet, ka šādai idejai ir iespēja attīstīties. Un tā neaizskars arī cilvēku reliģiskās jūtas jo tiks rakstīta izmantojot laicīgus tekstus. Pretējais variants - turpināt bezcerīgi pierādīt, ka lūk mēs esam tie labākie un visiem jālīdzinās mums, jau ir pierādījis savu dzīvot nespēju.
 • 3
 • 18
VVZ
V
Un nakts tad arī nebūs- tik balta, gaiša diena... (Rainis). P.S. Ievērojamākie utopisti ir bijuši Ovens, Sensimons un Furjē.
 • 7
 • 12
VVZ
V
Re, kādu definīciju sniedz Wiki- "Reliģija ir uzskatu un ticības kopums, kas attiecas uz kaut ko pārdabisku, svētu vai dievišķu, kā arī morāle, paražas, rituāli un organizācijas, kas ar to saistītas. Bieži ar vārdu "reliģija" apzīmē konkrētas reliģiskas organizācijas, kas formāli apvieno savas ticības pārstāvjus un uzskata sevi par oficiālā viedokļa paudējām un uzturētājām.". Kā šajā definīcijā iekļaujas galvu griešana un "neticīgo" likvidēšana?
VVZ
V
Mums valsts augstāko izglītību bez maksas sniedz teologiem, sociologiem, politologiem, juristiem. Nu šiem spečukiem būtu sabiedrībai jāsniedz kaut kas derīgs- vajadzētu noskaidrot, kas ir islāms- reliģija vai ideoloģija. Un tālāk- ja tā ir ideoloģija, tad kāda? P.S. Ir ideoloģijas, kas ir aizliegtas Eiropā. Nacisms, piemēram. Tad kas ir islāms?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Deinata blaknes

Fotogrāfs Jānis Deinats par savu 60 gadu jubilejas izstādi, apskaidrību, saprotot, ka daudzas savas labās bildes vairs neredzēs, un par viscimperlīgāko pasūtītāju.

SestDienas receptes: Zemenes un sparģeļi

Nupat iet vaļā Latvijas zemnieku audzēto sparģeļu laiks – gan tirgos, gan veikalos nopērkami mūsējie, svaigi un kraukšķīgi, turklāt par pieņemamu cenu. Vietējās zemenes arī jau iekaro tirgu, tāpē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata