Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Francija

Francijā 2.jūnijā atcels ierobežojumus ceļošanai iekšzemē

Koronavīrusa krīzei mazinoties, Francija ar nākamo nedēļu atļaus atsākt darbu kafejnīcām, bāriem un restorāniem, tiesa, ar zināmiem ierobežojumiem, ceturtdien pavēstīja premjerministrs. Tiks arī atcelti ierobežojumi ceļojumiem valsts iekšienē.

Francijas valdība noraida Parīzes mēra lūgumu par parku atvēršanu

Francijas valdība otrdien noraidījusi Parīzes mēra lūgumu no jauna atvērt pandēmijas karantīnas režīma dēļ slēgtos pilsētas parkus. Dienu pirms tam galvaspilsētā bija novērojama stingro izolēšanās noteikumu pārkāpšana, parīziešiem priecājoties par ierobežojumu atcelšanas sākumu.

Francija, Spānija mazinās ierobežojumus maijā

Vienas no jaunā koronavīrusa vispostošāk skartajām Eiropas valstīm – Spānija un Francija – šonedēļ publiskojušas plānus, kā pakāpeniski atvieglot cīņai pret vīrusa izplatību noteiktos ierobežojumus. Plānos akcents likts uz distancēšanās prasību maksimālu saglabāšanu un liela skaita iedzīvotāju testēšanu, lai izvairītos no jauna inficēšanās ar koronavīrusu viļņa. Jau ir skaidrs, ko vismaz līdz 1. septembrim netiks atļauti lieli, tūkstošus cilvēku pulcējoši sabiedriskie pasākumi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide