Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +12 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna
Ar piedāvājumu iesaistīties nākotnes biznesā Latvijā tiek veidota piramīda

Ierauti bulgāru kriptocarienes piramīdā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
janka
j
raksts nav profesionāls, tomēr rezultāts ir tāds kā viņš ir - Mr. Vasjurins gribēja arī mani iesaistīt ar Gati Upenieku, iedeva man pat bezmaksas cointus. Saruna bija gara - es uzprasīju vai Mr Vasjurins redz nākotni, uz ko viņš atbildēja - ka redzot ))) tas arī bija lūzuma punkts mūsu sarunā. Es pateicu Mr. Upeniekam, kad viņš dabūs kaut vienu eiro no čigāniem ārā, lai atnāk pie manis un parāda savu peļņu, tad runāsim tālāk... Es vēl joprojām gaidu
Haizivs
H
Šis ir vecs , safabricēts troļļu pasūtijums ,,Dienai ,,Kompānija Onecoin ir legāla un caurspīdīga!! Tiem, kas ir maldināti ar melīgu informāciju un naidīgi noskaņoti pret jauno norēķinu valūtu,,,, ir svarīgi iepazīties ar pēdējām ziņām no bulgāru preses!!! http://front.bg/en/one-coin/the-onecoin-investigation-flooded-the-media-but-it-actually-lead-to-nowhere
Pēc tam raudās
P
Zinu tikai to, ka par OneCoin oficiālajā tirdzniecības platformā dealshaker.com , vairāki partneri un tajā skaitā es esam iegādājušies jaunas automašīnas no poļu salona VW un Toyota. Par 100% OneCoin, kas personīgi man izmaksāja 30 000 "nevērtīgās monētas", un ja ņem vērā ka iepirku tās par 0.05 eiro. Tad jauns VW Golf Sport man izmaksāja nieka 1500 eiro ;) Bet nu katrs spriež pats... )
Pelnītprieks
P
Sveiki visiem, ja vēlaties godīgi nopelnīt BTC rakstiet, [email protected] ar lielāko prieku padalīšos.
common sense
c
Onecoin ir 100% krāpšana, ar bitcoin tur ir kopīgs tikai tas, ka shēmas organizētāji izmanto līdzīgu terminoloģiju. Bitcoin gan ir leģitīms projekts, tomēr tas ir eksperimentāls un nav zināms ar ko beigsies. Kam ir interese, tie var piedalīties. Apraksts par bitcoin rakšanu diemžēl bija diezgan analfabētisks. Un jautājums: "Bitcoin ir tikai virtuāli eksistējoša, dažreiz valūtai pielīdzināta norēķinu forma, kuru neviens nav izdevis un negarantē tai vērtību." - kas un kā tieši garantē eiro, dolāra vai jebkuras citas "īstās" naudas vērtību? :) Centrālo banku politikas pamatā ir uzturēt inflāciju, kas lai arī katru gadu varbūt nav liela, vairāku gadu posmā jau ir ievērojama. Man tas neizklausās pēc "vērtības grantēšanas".
Ilze
I
Sen neko tik neprofesionāli uzrakstītu nebiju lasījusi... Laikraksts "Diena" kļuvis par tenku lapeli ar Raivi Vilūnu priekšgalā. Kauns! Kur šeit profesionalitāte, kur ētika? Kur konkrēti fakti, cipari, juridiskie dokumenti, informācija par visiem ar kompāniju saistītiem darbības veidiem, finansu apgrozījumu, kompānijas starta kapitālu, dibinātāju profesionalitāti un pieredzi...? Vai žurnālista ētika, gatavojot šādus "tekstus", neprasa sazināties ar pašu kompāniju un tās vadošajiem pārstāvjiem, juristiem, lai pārbaudītu faktus un to atbilstību īstenībai? Cik noprotu, nomelnotā kompānija ir tiešās pārdošanas kompānija. Tas nozīmē, ka NEVIENĀ šāda tipa kompānijā partneri nav juridiski tiesīgi komentēt konkrētās kompānijas darbību un sniegt informāciju, par ko arī brīdināts raksta autors. Kāds onecoin sakars ar pārpublicētiem materiāliem portālos, Nigērijas "radiem" un puisi no Valmieras??? Raivi Vilūn, lēts un prasts gājiens, lai piesaistītu sev uzmanību! Neprofesionāli, "bābis
oc
o
Inga, tev ir absolūta taisnība! Informāciju par kompānijas (citēju) "dibinātāju profesionalitāti un pieredzi" tiešām varēja pieminēt rakstā, jo redz ir sanācis tā, ka gan galvenā kriptocariene Ruja Ignatova, gan super-puper līderis Sebastian Greenwood, gan citi top onecoinisti jau iepriekš ir bijuši iesaistīti līdzīgās krāpnieciskās piramīdās (BigCoin, BNA, Unaico/SiteTalk, Prosper Club, Loopium u.c.). Pilnīgi noteikti būtu arī interesanti, ja tiktu pieminēta vietējo līderu "profesionalitāte un pieredze" :))) Vairāk informācija šeit: https://nawaader.files.wordpress.com/2016/12/onecoin-research-paper-islamic-ruling1.pdf
  • 24
  • 1
TimTayshun
T
Here is MY independent investigation into the Onecoin SCAM/ pyramid fraud. 15pages of well sourced evidence, documentation and PROOF of deception! https://news.bitcoin.com/beware-definitive-onecoin-ponzi/
  • 1
  • 1
tak
t
Ieraugot tādu čigānmeičas Ringlas "feisu" savi coini ir jāslēpj tālu prom no viņas !
OneCoinOneLifeFacts
O
Thanks for this article. OneCoin / OneLife is a scam, run by criminals. OneCoin has nothing to do with cryptocurrency, but they continuously make comparisons with Bitcoin to create a "fear of missing out again" effect on the Ponzis who buy expensive educational packages to get the right to "mine" Onecoins. There is no mining however. Their website onelife.eu contains a "blockchain explorer" which is a mimicry of blockchain.info. This is just a blockchain simulator, there is no connection whatsoever between the Onecoin transactions and the data shown in this Onecoin blockchain explorer. See extensive facts and analysis on onecoinonelifefacts.blogspot.com. More to come!
reptilis
r
....,jā ...,cik daudz reālas Jūsu naudas gribētāju:)))))))
reptilis-k.vācietis
r
Buratino nekad nebeidzas:)))
  • 10
  • 1
Kārklu vācietis
K
Jocīgi.... par ārkārtīgi vērtīgo kriptovalūtu kāds gatavs pieņemt nevērtīgus eiro.Altruisti....
  • 16
  • 0
andis
a
" Raivim Vilūnam " Latviešu valodā nelieto krievu vārdu "kvartāls", latviešu valodā tiek lietots vārds "ceturksnis".
mācamies lasīt
m
tas publicēts nerediģētajā OneCoineru atbildē
  • 12
  • 0
Kreks, feks, peks
K
Arguments, ka visi pārējie neko nesaprot nāk kā klasisks piemērs no melu stratēģijas- novērst uzmanību no sevis, apvainojot kādu citu. Nākamais veids, kā melot, ir atsaukties uz nepārbaudāmu informāciju, kas, savukārt ir apvienots ar vienu no lielākajiem argumentācijas trūkumiem – negatīvu faktu nevar pierādīt. Tātad nav iespējams pilnībā pierādīt, ka onecoin neeksistē blockchain, savukārt pats onecoin nedod ticamus pierādījumus par tā eksistenci. Pieminētais blockchain audits atkal it kā pierāda, ka tas eksistē, bet, ja iepazīstas ar pašu audita atzinumu un konkrētā auditora tālāko likteni, rodas šaubas par šī audita objektivitāti. Turklāt atkal – pierādīt, ka šāds audits vispār nav bijis ir neiespējami. Ceru, ka šo rakstu izlasīs arī VID darbinieki un īpaši pievērsīs uzmanību, ka: “OneCoin un Onelife nav reģistrēta Latvijā, jo tā ir starptautiska kompānija, kuras partneri ir vairāk kā 194 valstīs un cilvēkiem ir partnerības, bet ne darba līgumi.”
izlasīju onecoin.eu lapā
i
Auditors bija onelife meitas uzņēmums. Ar to arī viss ir pateikts.
  • 7
  • 2
TimTayshun
T
HERE you will find some of the most well organized and highly investigated information on the Onecoin Ponzi SCAM. This is an impressive 17page Research Paper built by Muslim scholars and religious clerics again PROVING the fraud with over 200 original reference SOURCES: https://nawadir.org/2016/12/01/is-onecoin-permissible/
  • 0
  • 1
Volands
V
Man ir bijusi "jauka" komunikācija ar Nauri Vasjurinu. Man pietika 5 minūtes, lai saprastu viņa krāpniecisko būtību un es riebumā novērsos ....
vai
v
tik tu neesi malacis kam liidziigi nav.
  • 2
  • 3
analfabeets
a
kkada bulgaaru kaarsu liceeja
Vauris
V
Saka, ka esot starptautiski apstiprināti sertifikāti, utt. Bet kā paliek ar to, ka ir pierādīts, ka neviens "tur augšā" tos nav nedz izsniedzis, nedz apstiprinājis, nedz kā citādāk? Vai tā nav cilvēku maldināšana?
oc
o
Rakstīt jau būtu vēl daudz ko - pietiktu vismaz vienam pilnam žurnālam. Varētu pieķerties tādiem vietējiem līderiem kā Nauris Vasjurins, Inga Tiltiņa-Vasjurina, Andulis Vitte, Mareks Maķējevs utt. citi. Prieks, ka tāds raksts vispār ir tapis, jo iespējams paglābs kādu lētticīgu dvēseli no zaudējumiem.
CO
C
Jā, šos pirmos vajadzētu visus iesēdināt lai stāsta patiesību no kā ņēma kam deva tad būs visiem skaidrs kurš ir te galvenais. Tad kā var strādāt bez līguma starptautiskajā kompānijā man tas neiet kopā. Palīgi tie saucamie sestie kas paņem un atnes, kucēni jaunie. Baigie varoņi nevienam nav atbilstoša izglītība lai var darboties tādā sfērā. Man ir skaidrs kad tas ir tīrs metiens, bet kur tie loxi ņemās. Nesaprotu.
  • 8
  • 6

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Mūsu vēsturiskā laime

​Veroties aprīļa sniegputenī un baltajos jumtos pēc tā, ne vienam vien noteikti ienāca prātā doma, ka gribētos būt kur citur. Kādā siltākā un saulainākā vietā. Un nereti kaut kā līdzīgi ir, arī domā...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata