Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Āda

Uzturs ādas labsajūtai

Ar uzturu varam ne tikai uzlabot savu veselību un pašsajūtu, bet arī mazināt ādas sausumu un kairinājumu, kas īpaši izteikti parādās aukstajos gadalaikos.

Āda pēc vasaras sezonas

Vasara ir pagājusi un līdz ar to arī mūsu laiskā gulēšana pludmalē, dažādi āra pikniki un atvaļinājuma dienas, kad lielāko daļu esam uzturējušies svaigā gaisā. Neatkarīgi no tā, ka šovasar piedzīvojām arī krietnu daudzumu apmākušos dienu, mūsu āda ir uzņēmusi lielu daudzumu saules staru un ultravioletā starojuma, tādēļ ikvienam, sākoties rudenim, vajadzētu ne tikai pārbaudīt savas ādas veselības stāvokli un to, vai nav novērojamas kādas izmaiņas, bet arī veikt kopjošas un atjaunojošas procedūras.

Ko darīt, ja plaisā un sāp papēži?

Sausa, sasprēgājusi āda uz papēžiem var šķist vien nepietiekamas kopšanas rezultāts, taču plaisas uz papēžiem var liecināt arī par novājinātu organismu, informē farmaceits Vitālijs Mitrohins.

Āda jāpasargā, arī ejot uz veikalu

Nedaudz apmācies laiks, blāva saule debesīs un nepieciešamība pēc siltākas jakas nebūt nenozīmē, ka par ādas aizsardzību pret ultravioletajiem (UV) stariem nav jādomā. Ierasti šī tēma cilvēkiem kļūst aktuāla siltākajos vasaras mēnešos – jūlijā un augustā, kad nemitīgi tiek atgādināts par augsto UV starojuma līmeni, taču jau tagad tai jābūt vienai no cilvēku rūpēm. Diemžēl realitātē tā nav, un tas atspoguļojas arī statistikā.

Vīriešu mēneša ietvaros: Padomi par ādas kopšanu džentlmeņiem

Sejas āda ir pirmā lieta, ko pamanām vīrieša izskatā, bet bieži vien pēdējā, par ko paši vīrieši ikdienā domā. Lai arī tendence, vīriešiem rūpēties par savu izskatu un veselību, ar katru gadu aizvien pieaug, tās tomēr bieži vien ir sievietes, kurām rūp savu mīļoto āda un ir viņiem jāatgādina, ka ikdienā ādai ir nepieciešama īpaša kopšana. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide