Laika ziņas
Šodien
Apmācies

airBaltic

airBaltic plāno atsākt lidojumus uz Liepāju ar 13. jūliju

Latvijas lidsabiedrība airBaltic pakāpeniski atsāk lidojumus, atjaunojot reisus uz tiem galamērķiem, kur lidojumi ir atļauti. Iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju uzņēmums pašlaik plāno atsākt 13. jūlijā, portālu Diena informēja lidsabiedrība.

airBaltic atsāks lidojumus no Rīgas uz Parīzi

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic plāno 9. jūnijā atsākt tiešos lidojumus no Rīgas uz Parīzi, kas ir divas dienas ātrāk nekā sākotnēji plānots, portālu Diena.lv informēja uzņēmuma pārstāvji.

airBaltic lidojumos ievieš jaunus veselības drošības pasākumus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 18. maijā atsāks tiešos lidojumus no visām trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Tallinas un Viļņas. Lai ierobežotu vīrusa izplatību, airBaltic ieviesusi vairākus jaunus veselības drošības pasākumus, informē lidsabiedrības pārstāve Alise Briede.

airBaltic nākamnedēļ atsāks lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu

Pēc Latvijas valdības lēmuma sākot ar 15.maiju atļaut starptautiskos pasažieru aviopārvadājumus uz Baltijas valstīm, kā arī pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas, Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic 18.maijā atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu, informēja airBaltic pārstāve Alise Briede.

airBaltic nākamnedēļ atsāks lidojumus no Tallinas

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas, pirmdien, 18.maijā, atsāks tiešos lidojumus no Tallinas uz Amsterdamu, Kopenhāgenu un Oslo, bet no 25.maija - uz Viļņu, informēja airBaltic pārstāve Alise Briede.

airBaltic veiks papildu lidojumu no Frankfurtes

Pēc Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Satiksmes ministrijas atļauju lidsabiedrība airBaltic šodien izpildīs papildu speciālo reisu turp un atpakaļ no Frankfurtes uz Rīgu, aģentūru LETA informēja AS Air Baltic Corporation korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide