Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ātruma cilts

Ātruma cilts video: Latvijā uzbūvēts pasaulē pirmais pašbraucošais auto no koka

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Raidījums turpina pētīt autobūves nākotnes tendences, tāpēc viesos aicinājis Rihardu Gailumu, Woodpecker Foundation pārstāvi, kurš uzbūvējis pasaulē pirmo pašbraucošo auto no Latvijas bērza finiera.

Ātruma cilts video: nerūsējošā tērauda lidmašīna stratosfērā traukusies ar 3000 km/h

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Tajā Pauls Timrots turpina iepazīt vēsturiskos transportlīdzekļus – šoreiz tā ir Aviācijas muzejā apskatāmā, izcilākā padomju laika tehnika. Eksponātu vidū ir 25 pasaules rekordus sasniegusi nerūsējošā tērauda lidmašīna, kas paredzēta lidojumam divu kilometru augstumā, milzu MI-6 helikopters, iznīcinātāja modelis, ar kādu mīklainos apstākļos bojā gāja Jurijs Gagarins un citi unikāli lidaparāti.

Ātruma cilts video: kā ripo četrtonnīgs retro sacīkšu auto?

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījums devies pie Retro auto muzeja saimnieka Normunda Orleāna, lai iepazītos ar viņa spēkratu kolekciju, kurā ir 1915. gada smagsvara sacīkšu auto, filmā Agrā rūsa redzamais BMW kabriolets, 37 motocikli un citi unikāli braucamrīki.

Ātruma cilts video: 100 000 eiro vērts Audi uz ezera ledus Stāmerienā

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījums turpina ziemas izaicinājumu sēriju Ziemeļvidzemē, kur netālu no Stāmerienas, ezera vidū vairāk nekā 100 000 eiro vērts autošosejas TCR klases Audi mērosies spēkiem ar motociklu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide