Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +2 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Beļģija

Vācijā un Beļģijā slīkst pēcplūdu atkritumos

Vācijai un Beļģijai, kas jūlija vidū pārdzīvoja vienus no postošākajiem plūdiem pēdējās desmitgadēs, kas ne tikai izpostīja īpašumus, bet arī prasīja daudzu cilvēku dzīvību, tagad ir grūtības atrisināt plūdu seku radītu problēmu – tikt galā ar milzīgajiem atkritumu kalniem.

Merkele apmeklē plūdu nopostītos reģionus

"Sirreāla un biedējoša," – tāds iespaids Vācijas kanclerei Angelai Merkelei vakar radies par situāciju plūdu skartajos reģionos ReinzemesPfalcas federālajā zemē. Vācijā plūdi, kas sākās pēc spēcīgām lietavām naktī uz pagājušo ceturtdienu, prasījuši vismaz 157 cilvēku dzīvības, vēl 27 gājuši bojā Beļģijā.

Policisti Briselē izdzenā viltus koncerta dalībniekus

Policisti uz zirgiem un ar ūdens lielgabala palīdzību piektdien Briseles parkā izdzenājuši vairāku tūkstošu cilvēku lielu pūli, kuri bija pulcējušies uz sociālajos medijos izsludinātu neīstu koncertu, kas bija 1.aprīļa joks.

Antverpenē pērn konfiscēts rekorddaudz kokaīna

Beļģijas varasiestādes pērn Antverpenes ostā, kas ir galvenie vārti, pa kuriem kokaīns tiek ievests Eiropā, konfiscējušas rekorddaudz šīs narkotiskās vielas - 65,5 tonnas, otrdien pavēstīja varasiestādes.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide