Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā -16 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 7. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Daugavas stadions

Daugavas stadiona ledus halle izmaksās 10,3 miljonus

Daugavas stadiona ledus halles būvniecība izmaksās 10,32 miljonus eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), otrdien pēc līguma noslēgšanas ar personu apvienību ARMS par ledus halles būvniecību teica Daugavas stadiona valdes loceklis Guntis Zālītis.

Vēl netiek pieņemts lēmums par Daugavas stadiona ledus halles projektētāju

Lai gan šodien bija plānots pasludināt uzvarētāju iepirkumā par Daugavas stadiona ledus halles projektēšanu, tas tomēr nenotiks, jo viens no pretendentiem ir nerezidents un komisijai jāsagaida izziņa no tā par nodokļu parādu neesamību, norādīja VSIA Kultūras un sporta centra Daugavas stadions valdes loceklis Guntis Zālītis.

Daugavas stadiona apakšuzņēmēji par atlīdzības nesaņemšanu vēršas policijā

Konkursā par stadiona tribīņu remontu uzvarēja LNK būvniecības firmu apvienība, kas to apņēmās izdarīt par 10 miljoniem. Darbi notika steigā, tomēr būvnieki paspēja un saņēma pilnu maksu. Nu jau pagājis gads, kad visi darbi pabeigti, taču atlīdzību par paveikto no ģenerāluzņēmēja nav saņēmuši tiešie darba izpildītāji - firmas, kas veica zemes darbus, lika hidroizlocāciju, santehniku, logus un krēslus, vēsta Nekā personīga.

Atlaiž Daugavas stadiona un tenisa centra Lielupe valdes locekli Martinsonu

Pirmdien, 11. martā, izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks un Sporta departamenta direktors Edgars Severs pieņēma lēmumu atstādināt VSIA Kultūras un sporta centrs Daugavas stadions un SIA Tenisa centrs Lielupe valdes locekli Elmāru Martinsonu sakarā ar uzticības zaudēšanu, portālu Diena.lv informēja ministrijā. Lai nodrošinātu tiesību aktiem atbilstošu Daugavas stadiona un tenisa centra Lielupe pārvaldību un kapitālsabiedrību institūciju rīcībspēju, par valdes locekli ir iecelts Latvijas Vieglatlētikas savienības bijušais prezidents Guntis Zālītis.

Sākta Daugavas stadiona attīstības projekta otrā kārta

Sākta Daugavas stadionā attīstības projekta otrā kārta, kas paredz tajā izbūvēt ledus halli, atjaunot centrālo sporta laukumu futbolam un vieglatlētikai, kā arī izbūvēt vieglatlētikas manēžu, aģentūru LETA informēja projekta Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē pārstāve Laura Matusēviča.

FOTO: Daugavas stadions atjaunots un atvērts nomniekiem

Kultūras un sporta centrs Daugavas stadions piedāvā interesentiem nomāt telpas sporta nodarbībām, kultūras un korporatīvajiem pasākumiem, konferencēm un semināriem netālu no Rīgas centra - Grīziņkalnā, Augšielā 1. Nomai tiek piedāvātas sešas treniņzāles, trenažieru zāle ar nodarbību zāli, bērnu nodarbību, biroju un kafejnīcas telpas, vēsta

FOTO: Rekonstruētais Daugavas stadions gatavs pasākumiem

Šodien, 28. maijā, svinīgi atklātas Daugavas stadiona atjaunotās un paplašinātās tribīnes ar 10 400 skatītāju sēdvietām. Tādējādi stadions ir gatavs XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu uzņemšanai. Stadiona svinīgajā atklāšanā piedalījās Latvijas Republikas Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), kultūras ministre, Dziesmu un deju svētku padomes priekšsēdētāja Dace Melbārde (NA), izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (Vienotība), Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča, Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, un uzņēmuma LNK Industries valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Locovs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide