Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dienvidkoreja

Jaunattīstības valstu tirgu vilinājums

Spriežot par ekonomikas stimulēšanas pasākumiem, šogad, kad pasaules tautsaimniecība jāglābj no Covid-19 izplatības sekām, daudz tiek runāts par to, ka valdību un centrālo banku aktivitātes, kas saistītas ar naudas iepludināšanu finanšu tirgos, ir sekmējušas attīstīto rietumvalstu biržu augšupeju.

Ziemeļkoreja savos ūdeņos nošāvusi dienvidkorejieti

Ziemeļkorejas bruņotie spēki nošāvuši Dienvidkorejas zivsaimniecības amatpersonu, kas pazudusi no patruļkuģa un nonākusi Ziemeļkorejas ūdeņos, ceturtdien pavēstīja Dienvidkorejas Aizsardzības ministrija.

Dienvidkoreju skārusi viesuļvētra Maysak

Dienvidkorejas dienvidu un austrumu piekrasti ceturtdien sasniegusi viesuļvētra Maysak, kas laupījusi dzīvību vismaz vienam cilvēkam un atstājusi bez elektroapgādes vairāk nekā 270 000 mājsaimniecību.

Taifūns Korejas pussalā posta ēkas un applūdina ceļus

Korejas pussalā ceturtdien taifūns nodarījis postījumu dzīvojamām ēkām un citiem namiem, applūdinājis ceļus un sagāzis elektrības stabus, bet vēlāk zaudējis spēku, kļūstot par tropisko vētru.

Seulā pieļauj, ka Kims jau mēnešiem ir komā

Dienvidkorejas bijušā prezidenta Kima Dedž Una padomnieks Čans Sonmins uzskata, ka Ziemeļkorejas līderis Kims Čen Uns jau vairākus mēnešus atrodas komā, vēsta ASV laikraksts New York Post.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide