Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +12 °C
Skaidrs
Trešdiena, 7. jūnijs
Gaida, Arnis, Arno

E-cigaretes

NĒ – klase izaicinājumā – tikai uzvarētāji!

No 8. līdz 19. maijam Pusaudžu dienu ietvaros norisinājās izaicinājuma projekts NĒ – veipošanai, JĀ – ceļojumam. Tajā par galveno balvu – trīs dienu ceļojumu uz Igauniju – sacentās 6.–12. klašu skolēni un tehnikumu audzēkņi, kas bija vienojušies par mērķi 12 dienas visiem atteikties no veipošanas un nesmēķēt. Projektā pieteicās 152 klases, bet līdz galam pārbaudījumu izturēja 85.

Lielbritānijā vienam miljonam smēķētāju dāvinās bezmaksas veipus

Lielbritānijas valdība turpina inovatīvos veidos cīnīties ar smēķēšanu. Valdība tikko pieņēmusi lēmumu par to, ka vienam miljonam smēķētāju tiks piešķirtas bezmaksas veipošanas jeb e-cigarešu ierīces, ziņo Lielbritānijas sabiedriskais medijs BBC un aģentūra Reuters.

Politiķi neizrāda vienotu gatavību aizliegt cigaretes

Plašas diskusijas par smēķēšanas mazināšanu izvērtās pagājušajā nedēļā Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijā, apspriežot projektu grozījumiem Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā, tostarp par deputātu Armanda Krauzes (ZZS) un Ramonas Petravičas (LPV) priekšlikumu pilnībā aizliegt pārdot cigaretes tām personām, kas dzimušas sākot no 2009. gada. Diemžēl debašu virzība komisijas sēdē lika noprast, ka vairums deputātu attiecībā uz cigarešu aizliegšanu nav tik naski, kā attiecībā uz elektronisko smēķēšanas ierīču šķidrumu aromātiem, par kuru aizliegšanu Saeima jau ir nobalsojusi otrajā lasījumā.

Portāls: Telegram plaukst e-cigarešu melnais tirgus

Laikā, kad aktualizējies jautājums par aromatizēto elektronisko cigarešu izskaušanu Latvijā, portāls jauns.lv pārliecinājies, ka jau šobrīd šie produkti visai viegli pieejami, piemēram, Krievijā izveidotajā sociālajā tīklā Telegram, kur tirgoņiem pircēju vecums nav svarīgs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide