Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +14 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 4. augusts
Romāns, Romualds, Romualda

Inga Vanaga

Visiem viens šablons nederēs

Izglītības un zinātnes ministrijas ieteikumi izglītības iestādēm piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai jau paspējuši izraisīt viļņošanos sabiedrībā. Tas gan vēl ir tikai projekts. Par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rosinātajām izmaiņām stāsta LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Vanaga atkārtoti ievēlēta par LIZDA priekšsēdētāju

Attālināti notikušā kongresā par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta Inga Vanaga, informē LIZDA pārstāvis Guntis Meisters.

Par jauno LIZDA priekšsēdētāju kļūst bijusī deputāte Inga Vanaga

Par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāju šodien ievēlēta bijusī parlamentāriete Inga Vanaga (LRA).Par Vanagu nobalsoja 162 delegāti, bet līdzšinējā arodbiedrības priekšsēdētāja Ingrīda Mikiško saņēma 92 balsis.Vanaga, pirmo reizi stājoties LIZDA kongresa priekšā, sacīja, ka viņas mērķis būtu uzlabot arodbiedrības iekšējo klimatu, kā arī aktīvāk strādāt ar likumdevējiem, tostarp pieprasot nepieciešamo finansējumu.

Neatkarīgie norok Dombrovska komisiju

Valdības koalīcijas ieceri izveidot Saeimā Ilgtspējīgas attīstības komisiju, kuras vadību bija iecerēts uzticēt bijušajam premjeram Valdim Dombrovskim (Vienotība), "pazudinājuši" neatkarīgie deputāti, kas apaudzēja šos grozījumus Saeimas Kārtības rullī ar gandrīz 30 dažādi vērtētiem priekšlikumiem, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Bite un Vanaga pametīs Reformu partijas Saeimas frakciju

Saeimas deputātes Inga Vanaga un Inga Bite nolēmušas izstāties no Reformu partijas (RP) Saeimas frakcijas.To abas deputātes šodien paziņoja, aizejot no RP valdes un frakcijas kopējās sēdes.Vanaga neizslēdza iespēju, ka RP valde šodien varētu pieņemt lēmumu, ka abas deputātes tiek izslēgtas no frakcijas un partijas.

Vanaga: Deputātiem vairs nav dota melošanas iespēja

Reiz jau Zatlera Reformu partija (ZRP) šādu priekšlikumu iesniedza, bet nepadevāmies un rezultāts ir sasniegts, komentējot pozitīvo balsojumu par atklātu balsojumu par amatpersonām, norāda ZRP pārstāve Inga Vanaga.

Plaša profila ministra palīgs

Visās ministrijās, izņemot Satiksmes ministriju, valdošās koalīcijas partijas ir izraudzījušās parlamentāros sekretārus, kas stājas amatā un to atstāj reizē ar ministru. Lai kompensētu salīdzinoši nelielo ietekmi Ministru kabinetā, Nacionālajai apvienībai _Visu Latvijai!-_TB/LNNK (NA) ir dota iespēja parlamentāros sekretārus deleģēt arī citu partiju pārstāvju vadītajās ministrijās. Pārsvarā parlamentārie sekretāri ir no tās pašas partijas, no kuras ministrs.

Ķīļa biroju vadīs ZRP biedre Titova

Jaunā izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa birojā darbosies četri cilvēki, biroja vadītāja būs Zatlera Reformu partijas (ZRP) pārstāve Nellija Titova.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide