Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 15. jūlijs
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Inga Vanaga

Neuzticību Čakšai izteikuši vairāk nekā 12 000 cilvēku

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) iniciatīvu par neuzticības izteikšanu izglītības un zinātnes ministrei Andai Čakšai (JV) līdz šim parakstījuši vairāk nekā 12 000 cilvēku, aģentūru LETA informēja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Politiķi dzirdīgi kļūst diemžēl tikai pirms vēlēšanām

Par viedokļu sadursmēm starp arodbiedrību un valdību, par pedagogu slodžu sabalansēšanu un izeju no pretstāves strupceļa Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāju Ingu Vanagu.

Parādās risks zaudēt skolu direktorus

Par pedagogu noskaņojumu, sagaidot 1. septembri, Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāju Ingu Vanagu.

Skolu darba kvalitāte jāvērtē pēc plašākiem kritērijiem

Par to, ka pedagogiem vēl ir šaubas par streika prasību pilnīgu izpildi, par skolotāju deficīta iemesliem, kā arī par izglītības kvalitātes vērtēšanas kritērijiem Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadītāju Ingu Vanagu.

LIZDA: Skolotāju streiku var novērst politiķi

Gaidāmo skolotāju streiku var novērst politiķi, pieņemot lēmumus un izpildot skolotāju prasības, intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes teica Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadītāja Inga Vanaga.

Vanaga: politiķi nedzird nozares sirdspukstus

Politiķi var apvainoties līdz sirds dziļumiem, bet viņiem būs jāpilda likumā noteiktais un pašu solītais, sarunā ar Guntaru Gūti uzsver Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadītāja Inga Vanaga.

Visiem viens šablons nederēs

Izglītības un zinātnes ministrijas ieteikumi izglītības iestādēm piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai jau paspējuši izraisīt viļņošanos sabiedrībā. Tas gan vēl ir tikai projekts. Par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rosinātajām izmaiņām stāsta LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide