Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Jūrmala

Dzintaru koncertzālē turpinās koncertsērija Jūrmala Jazz

Dzintaru koncertzālē 27. aprīlī plkst. 19:00 koncertu sērijā Jūrmala Jazz Latvijas Radio Bigbends uzstāsies kopā ar Nilu Landgrēnu (Nils Landgren), ievērojamāko zviedru trombonistu un dziedātāju, informēja koncertsērijas rīkotāji.

Vecāki nostājas Pumpuru skolas sardzē

Par vecāku iebildumiem pret Jūrmalas domes sasteigto Pumpuru vidusskolas reorganizācijas plānu Guntars Gūte sarunājas ar Pumpuru vidusskolas Skolas padomes vadītāju Kārli Ābeli.

FOTO: Bargais sals Jaunķemeru pludmalē

Brīvdienās rīti Jūrmalā iesākās ar vērienīgu skatu – Jaunķemeru pludmalē varēja novērot kā kūp jūra, gar krastu izveidojušies nelieli ledus krāvumi, veidojot interesantus rakstus. Sals sasniedzis mīnus 24 grādus.

Jūrmalas iedzīvotājiem ar jauno gadu vilciens bez maksas

Lai piesaistītu iedzīvotājus deklarēties, daļa pašvaldību izmanto ne tikai dažādus maksas atvieglojumus, bet arī organizē kultūras un sporta pasākumus, veicina dažādu brīvā laika pavadīšanas iespēju attīstību. Tas arī palīdzot ne tikai noturēt savus iedzīvotājus, bet mudina arī citus deklarēt savu dzīvesvietu konkrētajā pašvaldībā. Jūrmalas pašvaldība decembrī iesākto lēmumu par bezmaksas vilciena biļetēm saviem iedzīvotājiem plāno arī turpināt jaunajā gadā. Kā plānotie lēmumi strādā, devās noskaidrot raidījums 360TV Ziņneši.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide