Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kino Bize

Kino Bize aicina uz Bērnu rītiem

Arī šajā sezonā kinoteātris Kino Bize aicina kā mazus, tā lielus kino skatītājus uz Bērnu rītiem. Pasākumus plkst. 11 katru otro svētdienu iesāk animācijas filma, bet pēc seansa visi apmeklētāji tiek aicināti piebiedroties tematiski saistītām radošajām darbnīcām. Šo svētdien, 27. septembrī, kinoteātrī notiks Animācijas brigādes pasākums, informēja kinoteātra pārstāvji.

Rīgas Pasaules filmu festivāls šogad piedāvās filmu programmu Ķermenis kameras abās pusēs

Kinoteātrī Kino Bize no 17. līdz 20. septembrim norisināsies ikgadējais Rīgas Pasaules filmu festivāls, kura fokuss šogad tiks pārnests no cilvēka uztveres skatoties uz plašāku sensorā ķermeņa kopējo pieredzi, piedāvājot 28 dokumentālo filmu programmu Ķermenis kameras abās pusēs, kā arī tematiski pielāgotu darbnīcu Kustīgā kamera. Pēc kinoseansiem skatītājiem būs iespēja piedalīties sarunās ar filmu režisoriem tiešsaistē, informēja kinoteātra vadītājs Māris Prombergs.

Kino Bize savā mājaslapā piedāvā noskatīties starptautiskos kinofestivālos izrādītas filmas

Kinoteātris Kino Bize no aprīļa sākuma savā mājaslapā www.kinobize.lv piedāvā augstā kvalitātē legāli skatīties pēdējos gados kinofestivālos apbalvotās filmas un kino klasiku. Līdz šim Latvijā izrādītās filmas ir titrētas vai profesionāli dublētas latviešu valodā. Lai iepazītos ar katalogu, pirmā filma pieejama bez maksas, informēja kinoteātra pārstāve Paula Bērziņa.

Kinoteātros sāk izrādīt franču režisores Selīnas Siamas filmu Lēdijas portrets ugunī

14. februārī Latvijas kinoteātros sāks izrādīt filmas Selīnas Siamas filmu Lēdijas portrets ugunī (Portrait of a Lady on Fire). Filma ieguvusi balvu par labāko scenāriju Kannu kinofestivālā un Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā, kā arī izpelnījusies vietu starp kino kritiķu 2019. gada atzītākajām filmām, informēja Kino Bize pārstāvji.

Jauniešus aicina pieteikties uz Antuāna Duanela kino skolas rīkotajām lekcijām

Kinoteātrī Kino Bize septembrī atklātā Antuāna Duanela kino skola līdz 10. janvārim aicina pieteikties jauniešus vecumā no 11 līdz 16 gadiem uz nākamo kino skolas lekciju ciklu, kas norisināsies no janvāra līdz aprīlim! Aicināti gan tie, kuri jau iepriekš apmeklējuši Antuāna Duanela lekcijas, gan jaunieši bez priekšzināšanām. Šajā kursā būs iespēja padziļināti pievērsties kino žanriem, informēja kinoteātra pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide