Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Kino Bize

Kino Bize klasikas kino vakaros izrādīs provokatīvo satīru Margrietiņas

Klasikas kino vakaros trīs seansos no 22. līdz 24. martam kinoteātrī Kino Bize tiks demonstrēta digitāli restaurēta režisores Veras Hitilovas filma Margrietiņas (Daisies), kas pēc iznākšanas tika aizliegta līdz Padomju Savienības sabrukumam. Sestdienas vakarā pirms seansa režisores Alises Zariņas ievads par aizliegto sievietes baudu kino.

Duanela kino skola uzsāk praktiskās kino veidošanas nodarbības junioriem

Duanela kino skola izziņo pirmās praktiskās nodarbības junioriem, kurās dalībniekiem interaktīvās darbnīcās būs iespēja iepazīties ar kino veidošanas pamatiem un kino pasaules noslēpumiem. Nodarbības norisināsies reizi mēnesī un tās vadīs jaunie kino profesionāļi.

Trīs seansos vizionārā satīra Trūmena šovs ar Džimu Keriju

Kinoteātris Kino Bize ielūdz uz programmas Klasikas kino vakari jaunās sezonas atklāšanu ar trīs Oskariem nominēto Pītera Vīra komēdiju Trūmena šovs (1998), kas tiks izrādīta trīs seansos no 25. līdz 27. augustam. Sestdienas vakarā gaidāms īpašais seanss ar kinokritiķes Ievas Augstkalnas ievadvārdiem.

Ar laikmetīgu kino programmu un īpašiem pasākumiem aicina iepazīt "melnās*" identitātes pasaules kinematogrāfā

Piektdien, 24. martā, Kino Bize (Rīga, Elizabetes iela 37-2) ar komēdijas Skaitām līdz trīs! seansu tiek uzsākta kino un pasākumu sērija Black Matters Laikmetīgās melnās* balsis kino, kas vienlaikus veltīta gan skatītāju iepazīstināšanai ar spilgtiem šī kino atzara darbiem, gan diskusijas rosināšanai par “melnuma” fenomenu kultūrvidē, tā saknēm un pielietojumu, informēja kinoteātra pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide