Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Labdarība

Latvijas bērnunamu audzēkņiem noziedotas 1,2 tonnas iedzīvotāju sašķirotā kvalitatīvā apģērba, apavu un mājas tekstila

Sadarbojoties biedrībai “Taureņa efekts” un vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA “Eco Baltia vide”, kopš 2020.gada janvāra bērnunami visā Latvijā saņēmuši 1,2 tonnas iedzīvotāju sašķirotā labā un kvalitatīvā tekstila – dažāda veida sezonālā un ikdienā nepieciešamā apģērba, apavu un mājas tekstilizstrādājumu. Lai veicinātu ilgtspējīgu apģērbu ziedošanas kultūru un parūpētos, ka bērnunami saņem tikai nepieciešamos tekstilizstrādājumus, SIA “Eco Baltia vide” tos pēc pieprasījuma sašķiro atbilstoši biedrības “Taureņa efekts” sagatavotajam iestāžu vajadzību sarakstam.

Labdarības maratonā Dod pieci! saziedoti 203 860 eiro

Labdarības maratonā Dod pieci! saziedoti 203 860 eiro palīdzības sniegšanai cietušajiem no vardarbības ģimenē. Ziedošana turpinās mājaslapā dodpieci.lv un Circle K degvielas uzpildes stacijās. Dod pieci! noslēgsies rīt, 23.decembrī, plkst.20.00. Noslēguma tiešraide būs vērojama Dod pieci! mājaslapā un Latvijas Televīzijas 1.kanālā, plkst.19.30.

Labdarības maratonā Dod pieci! saziedoti jau 126 217 eiro

Labdarības maratonā Dod pieci! saziedoti 126 217 eiro, kas sniegs praktisku palīdzību cietušajiem no vardarbības ģimenē. Palīdzību lūguši jau 25 cilvēki - gan sievietes, gan vīrieši. Dod pieci! turpina saņemt daudz zvanu un vēstuļu, kuros cilvēki atklāti runā par piedzīvoto vardarbību ģimenēs.

Labdarības maratonā Dod Pieci! saziedoti jau 99 510 eiro

Labdarības maratonā Dod pieci! kopā saziedoti 99 510 eiro, kas sniegs praktisku palīdzību cietušajiem no vardarbības ģimenē, portālu Diena informēja Latvijas Radio sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Konošonoka. Šodien otro lielāko ziedojumu Dod pieci! vēsturē veica Circle K Latvia, ziedojot 40 000 eiro. Atbalstot maratonu, pavārs Mārtiņš Sirmais Valmierā pie Sv. Sīmaņa baznīcas šodien, plkst.19.00 dāvinās paša ceptas bagetes ikvienam, kurš būs ziedojis Dod pieci! mērķim.

Apgāds Jumava un nodibinājums Fonds Līdzskaņa aicina iesaistīties labestības akcijā Sirdspuksti mūzikai

Ikviens ir aicināts no 17. līdz 23. decembrim apmeklēt Jumavas grāmatnīcu Dzirnavu ielā 73, uzrakstīt sirdspukstu sveicienu pastkartē un, kopā ar grāmatu, nosūtīt kādam Latvijas mūziķim, kuram nepieciešams atbalsts un uzmundrinājums, lai pārvarētu esošās grūtības, vai Dailes teātra aktierim senioram, lai atgādinātu, cik viņš joprojām ir mīlēts un cienīts.

Mančestras klubi United un City apvieno spēkus, ziedojot pārtikai

Anglijas premjerlīgas klubi no Mančestras United un City apvienojuši spēkus, lai ziedotu 100 000 sterliņu mārciņu (108,8 miljoni eiro), lai palīdzētu pilsētas labdarības iestādēm, kuras skārusi Covid-19 pandēmija, sagādāt pārtiku.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide