Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +14 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Mežaparks

Mežaparkā izcirtīs bīstamās papeles

Mežaparkā tiks izzāģētas bīstamās papeles, tāpēc būs nožogota teritorija darbu apkārtnē, informēja SIA Rīgas meži komunikācijas pārstāve Ieva Bērziņa.

Daļā Mežaparka plāno palielināt apbūves augstumu

Daļā Mežaparka plānots palielināt apbūves augstumu, liecina Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas pirmdien pieņemtais lēmums nodot teritorijas starp Gustava Zemgala gatvi, Ķīšezera ielu, Kokneses prospektu un vēsturisko Mežaparka apkaimes apbūvi lokālplānojuma redakciju publiskajai apspriešanai.

Mežaparkā norisināsies II Starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls Rīgas ilūzijas

Šovasar uz Mežaparku rīdziniekiem un pilsētas viesiem vērts doties ne tikai tāpēc, lai koku paēnā patvertos no tveices un sajustu dabu līdzās urbānai videi, bet arī, lai baudītu unikālu mākslu, jo jau otro reizi Mežaparkā norisinās Starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls Rīgas ilūzijas, kas ir vienīgas šāda veida un mēroga pasākums Baltijā, informē SIA Rīgas meži pārstāvji.

Pašvaldībai jāatceras, ka iedzīvotājs ir tās darba devējs

Par sabiedrības iespējām ietekmēt lēmumu pieņemšanu ar Mežaparka attīstības biedrības pārstāvi Kasparu Gailīti, Sarkandaugavas attīstības biedrības pārstāvi Aliju Turlaju un Čiekurkalna attīstības biedrības pārstāvi Kasparu Spundi sarunājas Guntars Gūte.

Dziesmu šūpulis. No vēja un murdoņas pasargāts

Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētki notiks jau daļēji pārbūvētā Mežaparka estrādē. Rekonstrukcijas projekta autori ir Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu biroji, kuri konkursā uzvarēja jau 2007. gadā. Ineses Lūsiņas saruna ar Austri un Ivaru Mailīšiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide