Laika ziņas
Šodien
Migla

Olga Rajecka

Dziesma ir stāsts, vienots organisms. Turaidas Roze aicina uz koncertu Rojas estrādē

Šķiet, katram ir sava dungojamā dziesmiņa, kas mainās atkarībā no garastāvokļa vai situācijas, kad ar dziesmas vārdiem var izteikties precīzāk un tiešāk. Imanta Kalniņa dziesmām gan nav tās vieglāk dungojamās vai svilpojamās melodijas, tomēr tās vieno paaudzes, un dziesmas dzied vecvecāki, klausās jaunieši.

Populāri cilvēki labdarības akcijā apgleznos apavus

Sestdien, 20.aprīlī labdarības pasākumā tirdzniecības centrā Spice sabiedrībā pazīstami uzņēmēji, mūziķi, televīzijas personības piedalīsies apavu apgleznošanā. Vēlāk šie apavi tiks pārdoti, bet iegūtie līdzekļi - ziedoti nometnei Mazo prinču vasara, kurā šovasar piedalīsies nedziedināmi slimi bērni un viņu vecāki, informēja akcijas rīkotāji.

Janvārī un februārī notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti

Janvārī un februārī dažādās Latvijas pilsētās notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti, kuros Mārtiņa draugi kopīgi dalīsies dziesmās, dzejā un atmiņās par Mārtiņu. Koncertu sērijai dots nosaukums _[Ie]vērojot klusumu, _un tā

Olga Rajecka un Dainis Porgants nāk klajā ar jaunu Ziemassvētku dziesmu

Olga Rajecka un Dainis Porgants šonedēļ nākuši klajā ar jaunu Ziemassvētku dziesmu - Ziemassvētku planēta, kuru viņi iedziedājuši kopā ar Raivo Jāni Johansonu un Betiju Bedikeri. Dziesma radīta jaunajam mūziklam Viens pats Ziemassvētkos no citas planētas!, kas vēsta par kādas ģimenes kopīgiem piedzīvojumiem.

Pirmizrāde Olgas dienai - muzikālam sāstam par dziedātāju Olgu Rajecku

21. novembrī galerijā – skatuvē Degunradzis (Rīgā, Cēsu ielā 20-1) notiks pirmizrāde iestudējumam Olgas diena, kas veidots pēc Kārļa Anitena un Olgas Rajeckas romāna Mana svētku diena motīviem, vēsta Izklaides producentu grupas 7 pārstāve Maija Tālberga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide