Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ozols

Ozols laiž klajā dziesmas Pavasaris videoklipu un aicina uz koncertu Lucavsalā

22. augustā Lucavsalā notiks Ozola koncerts Lucavsala LIVE. Biļetes no pirmdienas, 24. februāra, pieejamas visās Biļešu servisa kasēs. Kopā ar šo notikumu klajā nāk arī dziesma Pavasaris un tās videoklips, kas ir pirmais singls no gaidāmā Ozola albuma, kura iznākšana paredzēta pavasara beigās vai vasaras sākumā. Dziesmas mūzikas autors ir bītmeikers no Liepājas Niklāvz, kas ar Ozolu sadarbojies jau iepriekš albumos Atpakaļ nākotnē (2015) un Neona pilsēta (2018), informēja mūziķis.

Ozols izdod grupas Jumprava dziesmu Peldētājs jaunā skanējumā

6. jūlijā Siguldas pilsdrupās norisinājās Ozola jubilejas koncerts, kur uz skatuves kāpa daudzi viesmākslinieki, to skaitā arī grupa Jumprava, kura kopā ar Ozolu jaunā skanējumā izpildīja dziesmu Peldētājs. Tagad, grupas Jumprava jubilejas koncerta norises dienā, tā tiek laista klajā.

Ozols nodod klausītājiem jaunu dziesmu un video Klints Īstvuds

Hiphopa mākslinieks Ģirts Rozentāls jeb Ozols, gatavojoties Jubilejas koncertam, laiž klajā jaunu dziesmu un video ar nosaukumu Klints Īstvuds. Mūzikas autors ir Niklāvz, video veidoja jauns un vēl plašākai auditorijai neatklāts video mākslinieks ar pseidonīmu 91 kultures, informē mūziķa pārstāvji.

Ozols izdod video dziesmai Zapte

Ozols kopā ar rolands če un xantikvariāts ir sagatavojis video versiju dziesmai Zapte, kas ir iekļauta 2018. gadā iznākušajā albumā Neona Pilsēta, informēja mūziķa pārstāvji.

Ozols publicē videoklipu dziesmai Levitē

Latviešu hip-hop izpildītājs Ozols publicē video versiju dziesmai Levitē, kas ir iekļauta arī mūziķa jaunākajā albumā Neona pilsēta.

Pašmāju reperi aicina uz koncertu sēriju Republikas Tūre

Latvijas hiphopa mākslinieki - Ozols, ansis, Viņa un Edavārdi - aicina uz koncertu sēriju Republikas Tūre Latvijas pilsētās, kur būs iespēja baudīt četrus koncertus vienā vakarā, kā arī dzirdēt izpildītāju kopīgās dziesmas.

Ozols izdod albumu Neona Pilsēta

Pirmdien, 12. novembrī, mūzikas straumēšanas platformās ir nonācis latviešu hip-hop izpildītāja Ozola sestais studijas albums Neona Pilsēta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide