Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīga

Rīga joprojām vēl nav gatava

Arī pēc tam, kad pirms trim mēnešiem Saeima atbrīvoja Rīgas domes (RD) deputātus, vietā ieceļot pagaidu administratorus, vairākas lietas palikušas līdzīgas tām, kādas tās bija iepriekšējā domes sasaukuma laikā. Viena no tām – problēmas ar ielu un tiltu remontiem. Par to atbildīgs ir RD Satiksmes departaments. Šobrīd rīdzinieki cer, ka beidzot tiks pabeigta divu pārvadu – Brasas un Augusta Deglava – pārbūve.

Gājēju tuneļi – tirgotāju neiecienīti

Gājēju tunelī, kas savieno Vecrīgu un Rīgas starptautisko autoostu, kā arī tunelī, kas no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas ļauj nokļūt Raiņa bulvārī, jau kādu laiku vairs nav manāmi turienes kioskos esošie tirgotāji. Abi šie tuneļi ir Rīgas domes Satiksmes departamenta valdījumā. Departamentā Dienai stāsta, ka tirgotāju pazušana bijusi tikai uz laiku – februārī noslēgusies izsole, kurā piedāvāts nomāt tirdzniecības vietas šajos tuneļos, un šonedēļ ar tirgotājiem Rīgas dome noslēgusi līgumus.

Pētījums: Iedzīvotāju skaits Rīgā līdz 2050.gadam varētu sarukt par 89 000

Saglabājoties 2011.-2019.gadā novērotajām iedzīvotāju skaita izmaiņu tendencēm, Rīgas iedzīvotāju skaits no 633 000 iedzīvotājiem 2019.gadā varētu samazināties līdz 600 000 iedzīvotāju 2030.gadā un līdz 544 000 cilvēkiem 2050.gadā, secināts SIA Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts veiktajā pētījumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide