Laika ziņas
Šodien
Migla

Rīgas siltums

No Rīgas siltums padomes atbrīvoti bijušie domes deputāti Stepaņenko un Ločmelis

Pēc Rīgas pilsētas pagaidu izpilddirektores un pašvaldības uzņēmumu kapitāldaļu turētājas Ivetas Zalpēteres ierosinājuma no amata AS Rīgas siltums padomē atbrīvoti ilggadējie bijušie Rīgas domes deputāti Jānis Ločmelis (GKR) un Vjačeslavs Stepaņenko (S), aģentūru LETA informēja Zalpēteres padomnieks Guntis Kārkliņš.

Pilnā sastāvā ievēlēta Rīgas siltums padome

Otrdien a/s Rīgas siltums akcionāru ārkārtas pilnsapulcē tika pārvēlēts padomes sastāvs, līdz ar to padome darbu atsāks pilnā sastāvā pirmo reizi pēc trīs gadu pārtraukuma, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Linda Rence.

Rīgā par siltumu būs jāmaksā ievērojami dārgāk

No šā gada 1. augusta līdz 2021. gada 31. jūlijam Rīgā par siltumenerģiju būs jāmaksā 51,9 eiro par megavatstundu (MWh), kas ir par 16,9% vairāk nekā šobrīd, savukārt pēc tam tarifs samazināsies līdz 49,99 eiro par MWh, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Miljonu shēma līdz ministram

Kad Ekonomikas ministrijas un Rīgas pašvaldības kontrolētais Rīgas siltums gadu mijā gandrīz par pieciem miljoniem eiro atpirka sava privātā partnera a/s Bioenerģijas risinājumi daļas jaunuzceltajā katlumājā Rencēnu ielā Rīgā, bija daudz jautājumu: par cenas un paša darījuma pamatotību, par privātā partnera patiesajiem labuma guvējiem, par to, kādēļ zibenīgi tika pieņemts šāds lēmums, lai gan vēl pirms pusgada Rīgas siltuma padome to noraidīja.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide