Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Roberts Zīle

Izeja no strupceļa – neitrāls premjers

Kā pārvarēt krīzi valdībā un efektīvi izmantot Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda miljonus – ar eiroparlamentārieti Robertu Zīli sarunājas Agnese Margēviča.

Zīle noliedz vēlmi vadīt Latvijas Banku

Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle (NA) noliedz kuluāros izteiktos minējumus, ka gatavojas kandidēt uz Latvijas Bankas prezidenta amatu. Zīle uzsver, ka turpinās pildīs līdzšinējos pienākumus Eiropas Parlamentā, vēsta LTV raidījums Dienas ziņas.

Nacionālā apvienība vēlreiz startēs ar Zīli

Izvērtējot vairākus premjera kandidātus, Nacionālā apvienība Visu Latvijai!–TB/LNNK (NA) pirmdien vēlreiz nominēja amatam Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Robertu Zīli. Ja pēc Saeimas vēlēšanām NA uzticēs valdības veidošanu, viņš Dienai apliecināja, ka ir gatavs nolikt EP deputāta mandātu. "Taču vāju valdību es nevēlos vadīt. Es arī neredzu iespēju saglabāt koalīcijas padomi tik smagnēju, kāda tā ir tagad," uzsvēra Zīle. Eiroparlamentārietis arī atzina – viņš esot cerējis, ka partijā būs izaudzis jaunās politiķu paaudzes premjera kandidāts.

Zīle arī šoreiz būs NA premjera amata kandidāts

Tāpat kā pirms vairākām iepriekšējām Saeimas vēlēšanām arī šoreiz Nacionālās apvienības (NA) premjera amata kandidāts būs tagadējais Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, vēsta NA.

Kariņš un Zīle darbosies EP finanšu noziegumu izpētes komitejā

Eiroparlamentārieši Krišjānis Kariņš (Vienotība) un Roberts Zīle (VL-TB/LNNK) apstiprināti par biedriem Eiropas Parlamenta (EP) jaunajā komitejā, kas pētīs finanšu noziegumu jautājumus, tai skaitā naudas atmazgāšanu un izvairīšanos no nodokļu nomaksas.

Zīle: Latvijai ir iespēja pievienoties ES valstīm, kas cīnās ar ofšoriem

“Ir pamats domāt, ka ar šodienas Valsts Prezidenta lēmumu nodot otrreizējai caurlūkošanai Saeimas grozījumus Publisko iepirkumu likumā, kas paredzēja liegt ofšoriem piedalīties publiskajos iepirkumos, Saeimai ir iespēja vēl juridiski precīzāk noformulēt to, ka ES un arī Latvijas nodokļu maksātāju naudai jānonāk to uzņēmēju rīcībā, kas šajos iepirkumos pretendē ar caurspīdīgu un godīgu konkurenci, nevis slēpjas aiz nodokļu oāžu izkārtnēm”, uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle (NA).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide