Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 15. jūlijs
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Salaspils

Avārijas dēļ pārtraukta dabasgāzes piegāde vairākiem patērētājiem Salaspilī

Salaspilī, veicot vidējā un zemā spiediena sadales gāzesvadu pārvietošanas darbus Ceru un Lauku ielu rajonā, otrdien tehnisku iemeslu dēļ noticis gāzes padeves pārtraukums daļā no vidējā spiediena tīkla, atslēdzot gāzes piegādi 317 lietotājiem un deviņiem uzņēmumiem, informēja dabasgāzes sistēmas operatora AS Gaso pārstāvji.

Salaspilī atklāta pirmā lielizmēra saules siltumenerģijas stacija Latvijā

SIA Salaspils Siltums atklāj pirmo saules enerģijas staciju Latvijā. Projekta ietvaros izveidots 21 672 kvadrātmetrus liels aktīvais laukums ar 1720 saules kolektoriem, kas, sākot jau ar 2020. gadu, nodrošinās centralizēto siltumapgādi Salaspils novada iedzīvotājiem, informē uzņēmuma pārstāvji.

Salaspils dome tiesā uzvarējusi Gerhardu

Satversmes tiesa (ST) ir atcēlusi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (NA) rīkojumu, ar kuru tika atcelts Salaspils domes lēmums par pastāvīgo komiteju izveidi, jo tas ir neatbilstošs likuma "Par pašvaldībām" 49.panta pirmajai daļai, aģentūrai LETA pavēstīja ST pārstāve Ketija Strazda.

Nesaimnieciskuma paraugs

Salaspils kultūras nama, kas pazīstams ar nosaukumu Enerģētiķis, ēka izskatās kā pēc aviobumbas sprādziena vai teroristu uzbrukuma – celtnes dienvidaustrumu spārns ir sagrauts, apkārt mētājas gruvešu kaudzes, un nezinātājs pat nespētu pateikt, ka patiesībā šeit notiek renovācijas darbi.

Zaudējumi neizdarības dēļ

Pamestība un graustam līdzīgs izskats – tāda aina joprojām paveras, apmeklējot Salaspils kultūras namu Enerģētiķis, kurā jau vairāk nekā pusgada garumā ir apturēti rekonstrukcijas darbi. Atjaunoto kultūras namu bija paredzēts pabeigt pirms Latvijas 100. dzimšanas dienas svinībām. Ar nepacietību kultūras nama atjaunošanu gaida vairāki deju kolektīvi, kuri šobrīd ir spiesti mēģinājumus vadīt brīžiem nepiemērotās telpās, taču daļēji demontētajā būvniecības objektā ar katru dienu aina kļūst arvien skumīgāka, un par darbu pabeigšanu paredzētajā termiņā neviens vairs nerunā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide