Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Samits

Tramps apsver G7 samita rīkošanu klātienē

ASV prezidents Donalds Tramps trešdien paziņoja, ka apsver iespēju gaidāmo G7 samitu Kempdeividā rīkot klātienē, šādi ļaujot noprast, ka priekšroku dotu šādam formātam, nevis vēl vienai telekonferencei.

G7 samits Kempdeividā aizstāts ar videokonferenci

ASV prezidents Donalds Tramps ir atcēlis pasaules industriāli attīstītāko valstu valdību sadarbības foruma G7 klātienes samitu Kempdeividā, azstājot to ar videokonferenci, lai katra no G7 valstīm varētu visus savus resursus veltīt atbildei uz jauno koronavīrusu, ceturtdien paziņoja Baltā nama administrācija.

Atsācies ES samits

Atkārtoti atliktais Eiropas Savienības (ES) samits, kurā dalībvalstu līderiem jāvienojas par bloka augstāko amatu sadali, otrdien beidzot atsācies, Twitter paziņojis Eiropadomes prezidenta Donalda Tuska preses sekretārs Prebens Āmans.

Līdz otrdienai pārtrauc ES samitu

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderiem nav izdevies vienoties par bloka augstāko amatu sadali, un tālākās sarunas atliktas līdz otrdienai, pēc 20 stundas ilgušajām sarunām pavēstījis Eiropadomes prezidenta Donalda Tuska pārstāvis Prebens Āmans.

Putins Trampam: Bumba tagad ir jūsu pusē

ASV un Krievijas attiecības ir mainījušās. Tā pirmdien pēc tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu secināja ASV prezidents Donalds Tramps. Sarunā, kas notika Helsinkos, abi līderi vienojās par valstu sadarbību kodolbruņojuma samazināšanā un terorisma apkarošanā, tomēr joprojām esot domstarpības, kuras ir nepieciešams pārvarēt.

Samits kā indikators

Nedēļas nogalē Kanādā tiks aizvadīts tā dēvētā lielā septiņnieka jeb G7 valstu vadītāju samits, par kuru pastāv bažas, ka pretrunu starp ASV un pārējām G7 valstīm dēļ samits izvērsīsies par savstarpējo attiecību skaidrošanu un paliks bez tradicionālā noslēguma paziņojuma.

16+1 valstu samita laikā Rīgā ierobežos satiksmi

Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu, un Ķīnas Tautas Republikas valdību vadītāju sanāksmes (16+1 samita) laikā no 3. līdz 6.novembrim Rīgā tiks ierobežota satiksme, portālu Diena.lv informēja Drošības policijā. Rīgā pulcēs 17 valstu vadītājus un 750 augsta līmeņa valsts un uzņēmējdarbības pārstāvjus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide