Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Slimnīcas

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits atkal pārsniedzis 600 robežu

Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietots 31 Covid-19 pacients, bet izrakstīti četri, līdz ar to kopumā stacionāros ārstējas 609 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par 19 vairāk nekā aizpagājušajā diennaktī, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Stacionāros ārstējas 590 Covid-19 pacienti

Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti 38 Covid-19 pacienti, bet izrakstīti 11, līdz ar to kopumā stacionāros ārstējas 590 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir nedaudz vairāk kā aizpagājušajā diennaktī, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Latvijas slimnīcās Covid-19 pacientu skaits pieaudzis līdz 715

Latvijas slimnīcās svētdien ievietoti 60 Covid-19 pacienti, bet izrakstīti pieci, līdz ar to kopumā stacionāros ārstējas 715 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par 47 vairāk nekā dienu iepriekš, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Covid-19 pacientu skaits slimnīcās pieaudzis līdz 668

Sestdien Latvijas slimnīcās ievietoti 54 Covid-19 pacienti, bet izrakstīti pieci, līdz ar to kopumā stacionāros ārstējas 668 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par 36 vairāk nekā dienu iepriekš, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Piektdien Latvijas slimnīcās ievietoti 67 Covid-19 pacienti

Piektdien Latvijas slimnīcās ievietoti 67 Covid-19 pacienti, bet izrakstīti 93, līdz ar to kopumā stacionāros ārstējas 632 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par 31 pacientu mazāk nekā dienu iepriekš, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Covid-19 pacientu skaits slimnīcās sarucis līdz 663

Pagājušajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietots 71 Covid-19 pacients, no tām izrakstīti 59, līdz ar to kopumā slimnīcās ārstējas 663 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par trīs pacientiem vairāk nekā vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Covid-19 pacientu skaits slimnīcās joprojām stabili augsts

Pagājušajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 83 Covid-19 pacienti, no tām izrakstīti 64, līdz ar to kopumā slimnīcās ārstējas 660 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par astoņiem pacientiem vairāk nekā vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Trīs slimnīcās ierobežota atsevišķu pakalpojumu pieejamība

Pašlaik trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīcās ierobežota atsevišķu pakalpojumu pieejamība, liecina valdības sēdei iesniegtā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Katastrofu medicīnas centra prezentācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide