Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Pirmdiena, 6. februāris
Dace, Dārta, Dora

Taizeme

Pāvests devies vizītē uz Taizemi un Japānu

Pāvests Francisks trešdien ieradies vizītē Taizemē, no kurienes tālāk dosies uz Japānu, cenšoties aktualizēt dialogu starp reliģijām un pievērst uzmanību kodolatbruņošanās jautājumam.

Taizemē bailēs no vētras slēdz lidostas

Vētrai Pabuk sasniedzot Taizemes dienviddaļu, tūristu iecienītajā Samui salā un Nakhonsīthammarātas provincē slēgtas lidostas, pavēstīja amatpersonas, brīdinot, ka lidostu darbs var tikt apturēts arī citviet valstī.

Taizemieši atvadījušies no mīļotā valdnieka

Ar greznu mirušā karaļa Pūmipona Adunjadēta izvadīšanas un kremēšanas ceremoniju Taizemē ceturtdien noslēdzās sēru gads. Tautā cienītais karalis Pūmipons nomira pērn 13. oktobrī 88 gadu vecumā, bet gads bija nepieciešams, lai sagatavotos viņa bērēm, kas ilgst piecas dienas. Valsts galvaspilsētas Bangkokas ielās no nelaiķa atvadījās simtiem tūkstošu melnā tērpušos taizemiešu, kuri savas vietas bija ieņēmuši jau pirms vairākām dienām. Oficiālajos bēru pasākumos, kas norisināsies arī piektdien un sestdien, piedalās vairāk nekā 40 valstu monarhi un līderi.

Taizeme pieprasa Google izņemt karalisko ģimeni aizskarošu saturu

Taizeme nosūtījusi augsta ranga amatpersonu delegāciju uz tikšanos ar kompānijas Google pārstāvjiem, lai vienotos par Taizemes karalisko ģimeni aizskaroša satura izņemšanu no Google meklētāja un kompānijai piederošās vietnes YouTube, vēsta The Guardian.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide