Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Piektdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Aptiekas

Aptiekām jābūt krīzes infrastruktūras sastāvdaļai, uzskata nozares eksperti

Alvis Ērglis, SIA Latvijas aptieka valdes priekšsēdētājs Izdevniecības Dienas bizness konferencē Veselība kā drošība: zāļu pieejamība un apgāde, pārstāvot farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmumus, akcentēja būtiskus jautājumus, kuriem nekavējoties vajadzīgs risinājums, lai krīzes situācijā aptiekas varētu produktīvi funkcionēt kā kritiskās infrastruktūras sastāvdaļa.

Starptautiski sertificēta augstā apkalpošanas kvalitāte Mēness aptiekā

Mēness aptieka ir klientam draudzīgs uzņēmums un veselības aprūpes jomā Latvijā jau otro reizi saņem ICERTIAS apliecinājumu Klientu drauga statusam turpmāko divu gadu periodā. Augstie novērtējuma rādītāji ir sasniegti, izmantojot starptautiski atzītu metodoloģiju.

Mēness aptieka saņem starptautiski atzītu klientam draudzīgā uzņēmuma novērtējumu

Mēness aptieka ir klientam draudzīgs uzņēmums un saņem ICERTIAS apliecinājumu klientu drauga statusam. Augstie novērtējuma rādītāji ir sasniegti, izmantojot starptautiski atzītu metodoloģiju. Šāds statuss veselības aprūpes jomā Latvijā iegūts pirmo reizi. To atzīmējot, Mēness aptieka aizsāk jaunu tradīciju farmaceitiskajā aprūpē un šā gada martā organizēs Farmaceitiskās kompetences dienas Latvijā.

Veselības ceļā – kopā ar savējiem

Jau gandrīz četrus gadu desmitus farmaceita asistente Līga Kellija strādā aptiekā, un gandrīz visu laiku – Praulienā, Mēness aptiekā ar poētisku nosaukumu – Saules lāse. Tā šajā Madonas novada pagastā ir arī vienīgā vieta, kur iedzīvotāji ik dienu var sastapt mediķi, tādēļ savējiem Līgas padoms un atbalsts veselības uzturēšanā ir zelta vērts.

Tamro Latvija īpašnieks pabeidz lielāko iegādes darījumu uzņēmuma vēsturē

Tamro Latvija īpašnieks PHOENIX Group ir iegādājies farmācijas vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmuma McKesson Europe daļas, tādējādi nodrošinot sev Eiropā lielākā farmācijas vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmuma pozīciju. Darījums tika noslēgts 2022. gada 31. oktobrī pēc atļaujas saņemšanas no iesaistīto valstu konkurences uzraudzības iestādēm.

Aptieku loma tikai pieaug

Lai lauku apvidos nodrošinātu veselības aprūpi, būtu jāiesaista arī pašvaldības.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide