Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

BMX

Haoss Tokijā: Riteņbraukšanas zvaigznes piedzīvo kritienus organizatoru dēļ

Viens no BMX riteņbraukšanas favorītiem Tokijas olimpiskajās spēlēs Niks Kimans pirmdien piedzīvoja kritienu treniņā, uztriecoties virsū trasi šķērsojošam tiesnesim, kamēr Matjē van der Pūls, kurš ir pirmā līmeņa zvaigzne gan velokrosā, gan kalnu, gan arī šosejas riteņbraukšanā, ar galvu pa priekšu no trīs metru augstuma krita MTB sacensībās, kad izrādījās, ka bez brīdinājuma noņemta rampa, kas konkrētajā vietā atradās treniņu laikā.

Sarežģītā matemātika

Latvija saglabā ļoti labas cerības uz Tokiju aizvest divus BMX riteņbraucējus

BMX Pasaules kausa jaunā sezona ar diviem posmiem startēs Veronā

Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules kausa (PK) BMX sezona superkrosā ar diviem posmiem maija sākumā sāksies Itālijas pilsētā Veronā, nevis Štutgartē, par UCI pieņemto lēmumu vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF).

Latvijas BMX braucēji Kolumbijā gatavojas svarīgajam sezonas startam

Četri Valmiera/AKSSC un Latvijas izlases BMX sportisti – Kristens Krīgers, Helvijs Babris, Mikus Dāvis Strazdiņš un Vineta Pētersone – devušies uz Kolumbijas pilsētu Bogotu, kur aizvada treniņnometni pirms šīs nedēļas nogalē tur gaidāmajām UCI 1. un HC kategorijas sacensībām, kas būs ļoti nozīmīgas cīņā par olimpiskās kvalifikācijas punktiem, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide