Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 13. augusts
Velga, Elvīra, Rēzija

Izsoles

Maradonas "Dieva rokas" krekls pārdots par rekordlielu summu

Leģendārā argentīniešu futbolista Djego Maradonas krekls, kurā viņš spēlēja gūstot savus slavenos "Dieva rokas" vārtus 1986.gada Pasaules kausa mačā ar Angliju, pārdots par rekordlielu summu - 9,3 miljoniem ASV dolāru (8,83 miljoni eiro), trešdien paziņoja izsoļu nams Sotheby's.

Monē glezna pārdota par 110,7 miljoniem dolāru

Franču impresionista Kloda Monē glezna no viņa slavenās sērijas Siena gubas (Meules) otrdien tika pārdota izsolē Ņujorkā par 110,7 miljoniem ASV dolāru (98,8 miljoniem eiro), kas ir jauns cenas rekords šī mākslinieka darbiem.

Izsolīta pasaulē dārgākā viskija pudele

Londonā Christie's izsoļu namā par 1,2 miljoniem mārciņu (1,34 miljoniem eiro) izsolīta viskija pudele. Tā ir lielākā summa, kas jebkad samaksāta par kādu dzēriena vienību. Oktobrī līdzīgu eksemplāru par 848 000 mārciņām (1,1 miljonu eiro) izsolīja Bonhams izsoļu namā Edinburgā.

Renē Magrita glezna Ņujorkā izsolīta par 26,8 miljoniem dolāru

Ņujorkā pirmdien izsoļu namā Sotheby's beļģu sirreālista Renē Magrita glezna Le principe du plaisir pārdota par 26,8 miljoniem dolāru (23,8 miljoniem eiro), kas ir rekordaugsta summa šī mākslinieka darbiem, pavēstīja izsoles rīkotāji.

Izsolē Parīzē pārdoti vairāki Benksija darbi

Parīzes izsoļu nama Artcurial rīkotā izsolē trešdien tika pārdoti vairāki britu grafiti mākslinieka Benksija darbi, bet neviens no tiem nepiedzīvoja pašiznīcināšanos, kas mēneša sākumā bija notikusi ar slavenu Benksija darbu Sotheby's izsolē Londonā.

Benksijs izspēlē miljonu vērtu joku

Noslēpumu auras apvītais grafiti mākslinieks Benksijs izspēlējis kārtējo iespaidīgo publicitātes triku - šoreiz vairāk nekā 1,1 miljona eiro vērtībā. Proti, uzreiz pēc tam, kad viņa darbs Sotheby's izsolē pārdots par iespaidīgo summu, tas pēkšņi pašiznīcinājies, vēsta BBC. Izrādās, Benksijs visu bija izplānojis jau labu laiku iepriekš.

Modiljāni akts Ņujorkas izolē pārdots par 157 miljoniem dolāru

Izsoļu nama Sotheby's rīkotajā vairāksolīšanā pirmdien Ņujorkā itāļu mākslinieka Amedeo Modiljāni gleznotais akts pārdots par 157 miljoniem dolāru (130 miljoniem eiro), kļūstot par dārgāko Sotheby's jelkad pārdoto mākslas darbu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide