Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis

Junior Achievement

Apbalvoti jaunāko klašu finanšu pratības konkursu Mana vārdnīciņa un Biznesa pasakas laureāti

Noslēdzies izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Banku un veikalu tīklu Pepco organizētais finanšu pratības konkurss 1.-4. klašu skolēniem Mana vārdnīciņa un 5.–9. klašu skolēniem Biznesa pasakas. Šogad mācību gada laikā konkursiem tika iesniegtas 328 finanšu terminu vārdnīcas un 454 biznesa pasakas no 62 Latvijas skolām.

Pēc divu gadu pārtraukuma klātienē norisināsies Starptautiskais skolēnu mācību uzņēmumu festivāls Cits Bazārs

Igauņu jauniešu gatavots upeņu kečups, unikālas sveces no Somijas, Daugavpilī tapušas modernas kaķu mājiņas, Nīderlandē izgudrots mitruma mērītājs augiem – tie ir tikai daži no vairākiem desmitiem skolēnu radītiem produktiem, kuri 26. aprīlī būs apskatāmi un nopērkami starptautiskajā pasākumā Cits Bazārs, kas notiks tirdzniecības centrā Domina Shopping , informē Junior Achievement Latvia (JA Latvia) vadītājs Jānis Krievāns.

Junior Achievement Worldwide nominēta Nobela Miera prēmijai

Tikko noslēgusies nomināciju izvirzīšana Nobela Miera prēmijai: viens no nominantiem ir pasaules lielākā jauniešu izglītības organizācija Junior Achievement Worldwide, kura jau vairāk nekā 30 gadus darbojas un dod savu ieguldījumu arī praktiskās uzņēmējdarbības izglītībā Latvijā.

Pēc divu gadu pārtraukuma notiks Ēnu diena; aicina publicēt vakances

Pēc divu gadu pārtraukuma, šogad 6. aprīlī atkal notiks Junior Achievement Latvia (JA Latvia) rīkotā karjeras izglītības programma skolēniem Ēnu diena. No šodienas uzņēmumi un iestādes aicināti publicēt savas vakances portālā Enudiena.lv, lai skolēni atkal varētu doties ēnot un praktiski izzināt interesējošās profesijas.

Klāt ikgadējais skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš CITS BAZĀRS

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš CITS BAZĀRS notiek jau šajā nedēļas nogalē, no 9. – 14. decembrim, un jau otro gadu tas norisinās tiešsaistē. Vietnē JALATVIA.LV skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas ir publicējuši pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji var ērti aplūkot piedāvājumus un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai.

Piecos reģionu centros uzsāk uzņēmējdarbības izglītības semināru ciklu skolēniem

Šodien startē Junior Achievement Latvia (JA Latvia) rīkotais tiešsaistes semināru cikls skolēniem un pedagogiem Jauno uzņēmēju skola 2021, kas norisināsies no 14. līdz 28. septembrim, kopā piecos Latvijas reģionos. Semināru laikā skolotāji un skolēni varēs uzzināt par izglītojošām uzņēmējdarbības programmām, iepazīties ar skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, uzzināt par jau veiksmīgi strādājošiem skolēnu mācību uzņēmumiem un uzklausīt dažādu biznesa ekspertu pieredzi.

Tiešraide: Junior Achievement Unlocked piču konkurss vidusskolēniem

Šonedēļ Junior Achievement Unlocked 2021 nometnes noslēgumā, Latvijas skolu jaunieši sanāks kopā, lai prezentētu un aizstāvētu attīstīto biznesa ideju projektus. Šodien, 13. augustā no 17:00 līdz 18:30 tiešraidē no Ventspils būs iespējams vērot, kā jauniešiem veicies.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide