Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ķegums

Ķegumā arī atrada zelta balsi

Ķeguma novads ir desmitā pašvaldība, kurā nepilna gada laikā kopš pašvaldību vēlēšanām ir mainījusies vadība. Par Ķeguma novada jauno priekšsēdi pēc Ilmāra Zemnieka (LZS) atbrīvošanas no amata pagājušajā nedēļā tika ievēlēts Raivis Ūzuls (Vidzemes partija), kurš divus sasaukumus ir bijis priekšsēža vietnieks. Pērn jūnijā vēlēšanās uzvarēja Latvijas Zemnieku savienība, atstājot opozīcijā iepriekšējo vadību. Ķeguma novads nav vienīgais, kur varas maiņa notika, pateicoties izšķirošajai "zelta balsij". Tās īpašnieks Kristaps Rūde (ievēlēts no Jaunās konservatīvās partijas) pārgāja pretējā pusē un kļuva par priekšsēdētāja vietnieku. Jaunajai koalīcijai ir vienas balss pārsvars.

Pasaules motokrosa elite pulcējas Ķegumā

Pasaules labākie motokrosa braucēji šajā nedēļas nogalē mērosies spēkiem Ķeguma trasē Zelta zirgs, kur pirmoreiz notiks Nāciju kausa sacensības. Latvijas izlasi motokrosa sezonas pēdējās sacensībās pārstāvēs tikko par Anglijas čempionu kļuvušais Matīss Karro (MXGP klase), Pauls Jonass (MX2) un Roberts Justs (Open). Mūsu izlases vadītājs Jānis Kempelis atzina, ka izvēlēties braucēju trio nebija grūti, jo faktiski mums nemaz nav vairāk par trim regulāriem braucējiem pasaules čempionāta līmenī. Tā ir pavisam cita pieredze, kas nav salīdzināma ar mazāka mēroga sacensībām.

MX1 Latvijas Grand Prix izceļas ar dramatisku cīņu

Noslēgušās 2012. gada Baltijas lielākās un ievērības cienīgākās motosporta sacensības – Pasaules motokrosa čempionāta Latvijas Grand Prix, kas 14. un 15. jūlijā tika izcīnīts Ķeguma mototrasē Zelta Zirgs. Pateicoties mainīgajiem laikapstākļiem un dažādiem notikumiem trasē, šī gada sacensības ne tikai ieies vēsturē kā dramatiskākā Latvijas Grand Prix izcīņa, kāda redzēta kopš 2009. gada, bet arī paliks atmiņā, kā viens no notikumiem bagātākajiem šī gada čempionāta posmiem, portālu Diena.lv informēja rīkotāju pārstāvis Ģirts Avotiņš.

Aizvadīta pirmā MX1 Latvijas Grand Prix diena Ķegumā

Mototrasē Zelta Zirgs 14. jūlijā sākās 2012. gada Pasaules motokrosa čempionāta Latvijas Grand Prix izcīņa. Lai arī visapkārt Ķegumam visas dienas garumā bija novērojams stiprs lietus, motokrosa faniem, kuri bija ieradušies klātienē atbalstīt Latvijas sportistus, tikai dažbrīd nācās atvērt lietussargus.

Latvijas motosportisti gaida līdzjutēju atbalstu Latvijas Grand Prix Ķegumā

Ķegumā šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. jūlijā, Pasaules motokrosa čempionāta Latvijas _Grand Prix _izcīņā par uzvarām cīnīsies visi spēcīgākie pasaules motokrosisti. Sacensību dalībnieku vidū uz starta stāsies arī četri Latvijas motosportisti, kuri cer, ka dzimtās āres un Latvijas fanu atbalsts palīdzēs tiem sasniegt šīs sezonas augstākos rezultātus, portālu Diena.lv informēja Latvijas Grand Prix preses sekretārs Ģirts Avotiņš.

Avarējušais vilciens nav bijis apdrošināts, zaudējumi desmitos tūkstošu

Vilciena sadursme ar baļķvedēju otrdien uz Ķeguma pārbrauktuves a/s Pasažieru vilciens (PV) kopā varētu būt izmaksājusi vairākus desmitus tūkstošu latu, laikrakstu Diena informēja uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers. Viņš gan nezināja, vai uzņēmums centīsies panākt zaudējumu piedziņu no automašīnas vadītāja vai firmas, kam auto pieder, jo PV par notikumu vēl veiks iekšējo izmeklēšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide