Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Migranti

Erdogans atkal draud atvērt migrantiem durvis uz Eiropu

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans ceturtdien, viesojoties Ungārijā, atkārtojis savus draudus atvērt nelegālajiem imigrantiem durvis uz Eiropu, ja starptautiskā sabiedrība nepalielinās atbalstu Turcijai.

ASV atraidītie migranti – viegls mērķis karteļiem

ASV prezidenta Donalda Trampa patvēruma politikas rezultātā daudzi migranti, kuri nekvalificējās patvēruma saņemšanai un bija spiesti atgriezties Meksikā, ir kļuvuši par turienes narkokarteļu upuriem.

Turcija vairs negrib būt patvērums sīriešiem

Vēl pirms dažiem gadiem Turcijas valdība dižojās ar to, ka savā valstī laipni uzņēmusi miljoniem sīriešu, kas bēga no iznīcinošā kara dzimtenē. Taču turku attieksme pret sīriešu bēgļiem ir mainījusies. Pēdējās nedēļās ārvalstu medijos parādījušies stāsti par Turcijā dzīvojošo sīriešu masveidīgu deportēšanu atpakaļ uz Sīriju, kur joprojām norisinās intensīva karadarbība. Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans paziņojis par plāniem pārvietot lielu skaitu bēgļu uz Sīrijas ziemeļaustrumiem, ko kontrolē kurdi, un piedraudējis atvērt valsts robežas sīriešiem, kuri vēlas doties uz Eiropu.

Piecas ES valstis piekritušas uzņemt migrantus no kuģa Eleonore

Piecas Eiropas Savienības (ES) valstis - Francija, Vācija, Īrija, Luksemburga un Portugāle - piekritušas uzņemt imigrantus, kurus Vidusjūrā izglāba vācu labdarības organizācijas kuģis Eleonore, otrdien paziņojusi Eiropas Komisija (EK).

Zviedrija vairs automātiski neizsniegs uzturēšanās atļaujas sīriešiem

Zviedrijas Migrācijas pārvalde vairs automātiski neizsniegs uzturēšanās atļaujas visiem patvēruma meklētājiem no Sīrijas, pārtraucot līdzšinējo labvēlīgo politiku, kas pēdējo sešu gadu laikā ļāvusi vairāk nekā 100 000 sīriešu iegūt uzturēšanās tiesības Zviedrijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide