Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

MTB riteņbraukšana

Blūms Pasaules kausa sezonu XCO krosā iesāk ar 26. vietu

Svētdienas vakarā pēc Latvijas laikā Brazīlijas pilsētā Mairiporā aizvadīts UCI Pasaules kausa pirmais posms MTB XCO krosā. Tajā uzvarēja ASV čempions Kristofers Blevins, bet Latvijas vadošais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms 106 sportistu konkurencē finišēja 26. vietā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūms uzreiz aiz desmitnieka Pasaules kausa 1. posmā MTB XCC krosā

Sestdien Brazīlijas pilsētā Marioporā notiekošā UCI Pasaules kausa 1. posma MTB saīsinātā (XCC) krosa sacensībās vīriešu elites grupā Latvijas profesionālais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms 40 dalībnieku konkurencē izcīnīja 11. vietu. Svētdien gaidāmas XCO (olimpiskā) krosa sacensības, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūms sezonas izskaņā Pasaules rangā ieņem 12. vietu

Aktuālajā Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) MTB rangā Baltijas valstu pirmais numurs Mārtiņš Blūms zaudējis vienu pozīciju un tagad ieņem 12. vietu. Olimpiskajā nāciju rangā Latvija atrodas 21. pozīcijā, kas arī pēc šī kritērija dotu vienu vietu uz Parīzes Olimpiskajām spēlēm, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūms Pasaules kausa sezonu noslēdz kopvērtējuma TOP10

Svētdienas vēlā vakarā pēc Latvijas laika ar kārtīgu dubļu sacīksti Kanādā noslēgusies UCI Pasaules kausa sezona kalnu riteņbraukšanā. XCO krosa sacensībās elites vīru grupā Mārtiņš Blūms 83 sportistu konkurencē finišēja 19. vietā. Tikmēr sezonas lielajā kopvērtējumā cēsinieks izcīnīja ļoti augsto desmito vietu, kas ir nebijis panākums Latvijas kalnu riteņbraukšanā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Blūmam karjeras rekords – 6. vieta Pasaules kausa posmā XCO krosā

Lielisku panākumu ASV aizvadītajās UCI Pasaules kausa septītā posma sacensībās kalnu riteņbraukšanas (MTB) Olimpiskajā (XCO) krosā sasniedzis Latvijas čempions Mārtiņš Blūms, kurš 91 dalībnieka konkurencē izcīnīja augsto sesto vietu. Šis rezultāts ir cēsiniekam ir karjeras rekords. Kopvērtējumā Blūms pakāpies uz devīto vietu, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

LVM MTB maratona kopvērtējumā uzvar Serģis un Rodionova

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ogrē noslēdzās Latvijas valsts mežu (LVM) kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratona un gravel sezona, kopvērtējumā uzvaras svinot Kasparam Serģim un Renātei Rodionovai, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Latvijas čempionātā MTB maratonā uzvar Muižnieks un Ermane-Marčenko

Sestdien, 9.septembrī, Alūksnes un Smiltenes novados notika Latvijas čempionāts MTB maratonā, kā arī Vivus.lv MTB Maratona 2023 noslēdzošais, 7. posms. Latvijas čempionātā uzvaras laurus plūca DTG/Mysport braucējs Oskars Muižnieks un ZZK braucēja Evelīna Ermane-Marčenko.

Blūms izcīna trešo vietu MTB sacensībās Šveicē

Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms svētdien Šveicē izcīnīja trešo vietu krosa sacensībās Okk Bike Revolution Huttwil, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).