Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Sicīlija

Pie Sicīlijas izglābti vairāk nekā 2500 migrantu

Itālijai piederošās Sicīlijas salas piekrastes tuvumā nedēļas nogalē tika izglābti vairāk nekā 2500 migrantu, kas ar nedrošiem kuģiem un laivām pāri Vidusjūrai devās uz Eiropu, svētdien paziņoja Itālijas krasta apsardze.

Sicīlijā migrantu pieplūduma dēļ izsludināts ārkārtas stāvoklis

Nerimstošās migrantu straumes izraisījušas bēgļu krīzi Itālijā un akcentējušas Eiropas Savienības (ES) nespēju tikt galā ar problēmu. Simtiem sīriešu un afrikāņu migrantu ik dienas mēģina sasniegt Itālijas krastus, un Sicīlijas reģionā izsludināts ārkārtas stāvoklis. Turklāt pēdējo nedēļu traģēdijas, kurās jūrā gājuši bojā ap 400 migrantu, likušas valstij aktivizēt visus spēkus un saukt pēc Eiropas palīdzības, lai nepieļautu līdzīgu nelaimju atkārtošanos.

Sicīlijas šaurumā izglābti 500 imigranti

Vairākās operācijās Vidusjūras Sicīlijas šaurumā, kas Itālijai piederošo Sicīlijas salu atdala no Āfrikas, piektdien izglābti vairāk nekā 500 nelegālie imigranti, pavēstīja Itālijas amatpersonas.

Sicīliju applūdinājis negaiss, 14 bojāgājušie

Trešo lielāko Sicīlijas pilsētu Mesīnu šodien applūdinājis negaiss. Gājuši bojā 14 cilvēki, vēsta AFP. Vēl 40 cilvēku hospitalizēti, bet aptuveni 20 cilvēku pazuduši bez vēsts.Vairākas dienas reģionā turpinājies lietus, kas arī radījis milzīgās netīrā ūdens straumes. Ūdens straumes izpostījušas vairākas ēkas, no stāvvietām aizskalojušas auto un paralizējušas dzelzceļa darbību, ziņo BBC.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide