Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +12 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Sigulda

Siguldā siltumenerģijas tarifs pieaug par 39,5%

Siguldā siltumenerģijas tarifs no šodienas pieaug par 39,5% - līdz 99,96 eiro par megavatstundu (MWh), aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) pārstāvji.

FOTO: Siguldā norisinās Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls

Līdz 18. aprīlim Siguldā notiek Šūpoļu festivāls, kura laikā var aplūkot un izšūpoties turpat 100 šūpolēs un vides objektos. Lieldienas un mūsu tradīcijas sniedz kopības sajūtu, atbalstot Ukrainu šajā īpaši smagajā laikā, kopā ar Ukrainas patvēruma meklētājiem mielojoties ar viņu vārīto boršču, informē pašvaldībā.

Šo sestdien Siguldā pret ziedojumiem būs iespēja baudīt gardo ukraiņu boršču

Atbalstot kara bēgļus no Ukrainas un turpinot uzsākto labo darbu maratonu, 2. aprīlī Siguldā, Ausekļa ielā 7B no plkst. 11.00 Siguldas novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja cienāties ar gardo ukraiņu boršču. Iniciatīva tiek īstenota apvienojoties vietējām kopienām, kā kafejnīca Mr. Biskvīts, biedrība Siguldas novada attīstībai Concordia un Mālpils brīvprātīgo kustība Mālpils iedvesmo.

Siguldas Gaujas tilta mastos plīvo 16 Ukrainas karogi

Esot kopā ar ukraiņu tautu smagajās cīņās par brīvību, turpmāk uz Gaujas tilta Siguldā plīvos 16 Ukrainas karogi. "Ar šo es vēlos ikvienam no mums atgādināt, cik svarīga un trausla ir brīvība. Šķērsojot tiltu, pacelsim acis augšup un atcerēsimies svarīgāko – mēs iestājamies par mieru un tiesībām dzīvot suverēnā un neatkarīgā valstī," saka Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

FOTO: Uz Vidzemes šosejas Siguldā pārbūvē dzelzceļa pārvadu

Uz Vidzemes šosejas (A2) Siguldā (49.9. km) tiek pārbūvēts pārvads pāri dzelzceļam, pilnībā nojaucot veco būvi un izbūvējot jaunu pārvadu. Darbi uzsākti pērn oktobrī un turpinās bez tehnoloģiskā pārtraukuma, un satiksme abos virzienos tiek organizēta pa jaunizbūvēto 250 m garo apbraucamo ceļu.

FOTO: Gaismas festivāls Brīnumzeme Siguldā

Piedāvājam aplūkot fotogrāfijas no Siguldā notiekošā gaismas festivāla Brīnumzeme. Vienu no spilgtākajiem gaismas festivāliem Ziemeļeiropā raksturo tēma, kas aizgūta no Luisa Kerola pasakas Alise Brīnumzemē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide