Laika ziņas
Šodien
Apmācies

VUGD

Nākamnedēļ VUGD pārbaudīs trauksmes sirēnas

Nākamnedēļ, 27.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, portālu Diena informē VUGD.

Veikalā Rīgā aizturētas trīs VUGD amatpersonas

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas aizdomās par kukuļošanu nolūkā noslēpt ugunsdrošības normatīvo aktu pārkāpumus kādā būvniecības veikalā Rīgā, aģentūru LETA informēja IDB.

Latvijas ugunsdzēsības muzejs aicina uz dārgumu medībām

Sestdien, 2. novembrī, tieši 60 dienas pirms stāsies spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas nosaka, ka visos mājokļos jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ar Latvijas ugunsdzēsības muzeju (LUM) Hanzas ielā 5 organizēs atvērto durvju dienu ar dažādām aktivitātēm un dārgumu medību spēli muzeja ekspozīcijā, informēja VUGD pārstāve Maija Surska.

Vakardien ugunsgrēkos cieta divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29.oktobra līdz 30.oktobrim, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 25 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide