Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna

ZZS

Koalīcijā pārstāvētā ZZS nemierā ar CVK darbu EP vēlēšanās

Valdošajā koalīcijā pārstāvēto politisko spēku Zaļo un zemnieku savienību (ZSS) īsti neapmierina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) darbs aizvadītajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, aģentūrai LETA atzina viens no politiskā spēka līderiem, ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS).

Ja bīdīja citi, kāpēc lamā ZZS?

Par dumpi ZZS Valmieras nodaļā Stambulas konvencijas dēļ Agneses Margēvičas intervija ar ZZS Valmieras nodaļas vadītāja vietnieku Vugaru Ecmani.

Tas politiskais krupis ir jānorij

Par reģionālās nodaļas iebildumiem pret ZZS plānu atbalstīt Stambulas konvencijas ratifikāciju Agnese Margēviča sarunājas ar ZZS Valmieras nodaļas biedri – ģimenes ārsti Mariku Grūsli.

Šīs valdības laikā nekādi tālāki soļi netiks sperti

Par ZZS taktiku ceturtdienas balsojumā par partnerattiecību regulējumu, vēlētāju garastāvokļa svārstībām un zaļzemnieku centriski konservatīvo graudu kā pienesumu šai valdībai Agneses Margēvičas intervija ar ZZS jauno Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Hariju Rokpelni

Krauze: No ZZS uz EP varētu kandidēt daļa no ministriem

No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) nākamgad Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās varētu kandidēt daļa no partiju apvienības ministriem, aģentūrai LETA pastāstīja ZZS valdes priekšsēdētājs, zemkopības ministrs Armands Krauze.

ZZS vēlētājus uztrauc pragmatiskākas lietas

Par to, vai Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) vēlētāji to varētu sodīt par atbalstu Stambulas konvencijai un partnerattiecību likumam, kā varētu izskatīties X stunda, kam jāgatavo mūsu valsts aizsardzība, un mēģinājumiem tikt pārvilinātai uz citiem politiskajiem spēkiem Agnese Margēviča iztaujā Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu (ZZS).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide