Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Hanzas perons

Bilbao efekts pilsētvidē

Mūsdienu arhitektūras atslēgas vārdi ir jūtīgums, atvērtība, cilvēcisks mērogs un konteksts, kā arī ilgtspējība.

FOTO: Laikmetīgā kameropera Tagadne (Time Present) piedzīvo pirmizrādi

Pagājušās nedēļas izskaņā Hanzas peronā pirmizrādi piedzīvoja laikmetīgā kameropera Tagadne (Time Present), ko radījuši vizuālie mākslinieki Krista un Reinis Dzudzilo kopā ar komponistu Kristu Auznieku, informēja organizatoru pārstāve Katrīna Ķeķe.

Kim? aicina uz izstādi Force[d] Majeure Hanzas Perona teritorijā

Nepārvarama vara jeb force majeure ir reta parādība. Tie ir ārkārtēji nenovēršami apstākļi, kurus nevarēja un nebija iespējams paredzēt. Force[d] Majeure ir vārdu spēle. Tā ir nepārvarama vara, kas izraisīta piespiedu kārtā. Tie ir apstākļi, kas bija paredzami, taču netika vai netiek novērsti. Vara, ko izmanto kādu interešu, nodomu vai mērķu dēļ. Piespiedu vara var izpausties ģimenē, skolā, darba vietā, sociālajos tīklos – jebkur. Notikumi, kad ar mērķi nepamatoti attaisno līdzekļus, upurējot empātiju, taisnīgumu un vienlīdzīgu attieksmi.

Pirmo reizi Hanzas peronā notiks mākslas rezidences junioriem

Četras sestdienas pēc kārtas Hanzas peronā tiks organizētas mākslas rezidences junioriem kopā ar atzītiem augstas raudzes Latvijas māksliniekiem – grafiti mākslinieku Daini Rudeni, laikmetīgās mākslas objektu mākslinieci Darju Meļņikovu, tēlnieku Aigaru Bikši un ilustrāciju mākslinieci Elīnu Brasliņu. Vietu skaits katrā meistarklasē – vien 30 bērnu, informēja rīkotāju pārstāve Ieva Irbina.

Jaunā vasaras festivālā Rīgas centrā varēs aizmirst par distanci

30. un 31. jūlijā kultūrtelpā Hanzas perons un Vasaras perona terasē notiks jauns pilsētas festivāls bez distances Var! Būt!. Festivāla ideja ir atdzīvināt krietni panīkušo Rīgas mūsdienu kultūras dzīvi un piedāvāt kvalitatīvas popmūzikas, roka, hiphopa, elektronikas un citu žanru cienītājiem izbaudīt īstenu vasaras festivāla sajūtu jau šogad

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide