Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Juris Kulakovs

Foto: Kulakova nakts Liepājā

6. augustā Liepājas koncertdārzā Pūt, vējiņi izskanēja vērienīgais festivāls Kulakova nakts, kurā piedalījās grupas Pērkons, Menuets, komponista Jura Kulakova meita – vijolniece Justīne Kulakova -, dziedātājas Ieva Akuratere un Maija Lūsēna, kura šim koncertam bija sagatavojusi divu jaunu dziesmu pirmatskaņojumus.

Juris Kulakovs pensijā vēl netaisās

Paaudzei, kas savus tīņa gadus pavadījusi 80.gados ar Pērkona dziesmām, arī šodien, tās dzirdot, acīs sariešas asaras. Ne jau tāpēc, ka ar šīm dziesmām saistītos kādi skumji notikumi — visi iesaistītie mūziķi ir dzīvi, veseli un joprojām koncertē. Tās ir aizkustinājuma asaras par to, cik šīs dziesmas grupas līderim komponistam Jurim Kulakovam sanākušas izcilas un kā tās tiek izpildītas.

Ogres estrādē notiks Kulakova nakts

Šogad aprit 30 gadi kopš grupas Pērkons uzstāšanās Ogres estrādē, kad grupas fani koncertā gūto emociju uzplūdā, vēršoties pret pastāvošo komunistisko iekārtu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus. 22. augustā Ogrē grupas Pērkons fani aicināti uz pirmo Kulakova nakti.

Ieva Akuratere un Juris Kulakovs aicina uz 55 gadu jubilejas koncerttūri

Dziedātāja Ieva Akuratere un komponists Juris Kulakovs šogad svin 55 gadu jubileju. Par godu šim notikumam tiek rīkota īpaša jubilejas koncertturneja ar nosaukumu Sapumpurots zars, kuras ietvaros pilnā sastāvā uz skatuves kāps leģendārais Pērkons.Pirms trīsdesmit gadiem Ieva Akuratere nosapņoja, ka tolaik jaunizveidotā grupa jānodēvē par Pērkonu.

Grupa Pērkons uzstāsies Dikļu pilī

Lielās klausītāju intereses dēļ šodien Dikļu pilī notiks grupas Pērkons papildkoncerts. Grupas koncerts Dikļu pilī notiks arī rīt, 19.janvārī, vēsta pils pārstāvji. Jāpiebilst, ka grupa koncertēs akustiskajā variantā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide