Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mājas

Lai nosiltinātu visas daudzdzīvokļu mājas, būtu nepieciešami trīs miljardi latu

Ar esošajiem līdzekļiem un esošo atbalsta sistēmu visdrīzāk ēku siltināšanas jomā nevarēs panākt kādu vērā ņemamu rezultātu, jo, lai nosiltinātu visas daudzdzīvokļu mājas, būtu nepieciešami trīs miljardi latu, šodien "Sorosa fonda - Latvija" diskusijā "Kas ietekmē mūsu maksājumus par siltumu un kā tos kontrolēt?" norādīja Ekonomikas ministrijas (EM) parlamentārais sekretārs Vilnis Ķirsis (RP).

Aktieris Bens Afleks nevēlas mājās pieskatīt bērnus

Karjera Benu Afleku vilina tik ļoti, ka viņš nekad nekļūtu par tēvu, kurš paliek mājās un pieskata bērnus, kamēr sieva strādā, vēsta izdevums People. “Es negribu būt __tēvs, kas paliek mājās. Darbs man ir ļoti svarīgs. Man patīk strādāt. Taču man ir svarīgi, lai darbs man kaut ko nozīmē,” izdevumam paziņojis 40 gadus vecais aktieris.

Zebrenes ielā plānots būvēt savrupmājas

No šī gada 26.aprīļa līdz 11.jūnijam notiek sabiedriskā apspriešana par grozījumiem teritorijas atļautajā izmantošanā un pieļaujamā apbūves stāvu skaitā zemesgabaliem M.Nometņu ielā jeb tā saucamajā Mazajā Arkādijā un Zebrenes ielā 8.

Lattelecom saviem vērtīgāko pakalpojumu klientiem dāvās Wi-Fi un interneta televīziju

Lattelecom ir uzlabojis savu mājas komplektu "pievienoto vērtību", saviem vērtīgāko pakalpojumu abonentiem, papildus esošajiem interneta, televīzijas un balss pakalpojumiem ir piešķīris iespēju bez papildus maksas lietot Lattelecom interneta televīziju un WiFi internetu ārpus mājas vairāk nekā 1300 Lattelecom publiskā Wi-Fi piekļuves vietās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide