Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reinis Zariņš

Pianisti Andrejs Osokins, Reinis Zariņš un Daumants Liepiņš interneta tiešsaistē uzstāsies Cēsu koncertzālē

Piektdien, 3. aprīlī, plkst. 19 interneta tiešsaistē, mobilajā lietotnē LMT Straume, kā arī LMT viedtelevīzijā no Koncertzāles Cēsis klausītāju tukšā zālē būs klausāms un skatāms īpašs koncerts Laikmeta piezīmes klavierēm. Tajā izskanēs trīs spožu latviešu pianistu – Andreja Osokina, Reiņa Zariņa un Daumanta Liepiņa – solo programmas, kas tapušas kā viņu skatījums uz šo laiku caur katra mūziķa izraudzīto skaņdarbu prizmu, informēja Cēsu koncertzāles pārstāvji.

Reinis Zariņš Rēzeknē pirmatskaņos koncertprogrammu Skaņu katedrāles

9. septembrī Latgales vēstniecība GORS aicina uz izcilā pianista Reiņa Zariņa solokoncertu Skaņu katedrāles, kura centrā būs īpaši pianistam veltītā komponista Andra Dzenīša skaņdarba Octagon (Astoņstūris) pasaules pirmatskaņojums, informēja Gora mārketinga nodaļas vadītāja Edīte Husare.

Tikšanās duetā starp Londonu un Briseli

"Kopā spēlēsim pirmo reizi, taču šī doma man bija jau ļoti sen. Īstajā laikā nāca biedrības _Mākslas pieskāriens _piedāvājums," Vīnē izstudējušais čellists, Briseles filharmoniskā orķestra čellu koncertmeistars Kristaps Bergs saka par radošo sadarbību ar Jeila Universitātes mūzikas skolā un Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā izstudējušo un Londonā dzīvojošo vienaudzi, starptautiski atzīto pianistu Reini Zariņu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide