Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Teātris

FOTO: Spēlmaņu naktī triumfē Elmārs Seņkovs un Pūt, vējiņi!

Spēlmaņu naktī triumfu piedzīvoja Elmāra Seņkova izrāde Pūt, vējiņi!, kas saņēma Grand Prix balvu, tāpat režisors plūca uzvaras laurus kategorijā Gada režisors, informēja Latvijas Teātra darbinieku savienības pārstāvis Ričards Vorobjovs. Balvu par mūža ieguldījumu teātra mākslā saņēma Valmieras Drāmas teātra aktieris Rihards Rudāks un Liepājas teātra aktieris Jānis Dreiblats.

Sapņu kuģi un līķi krastmalā

Forma mūsdienu teātrī aizvien mazāk izgaismo saturu. Piezīmes par vācvalodīgā teātra gada notikumā Theatertreffen Berlin piedzīvoto.

Dirty Deal Teatro augustā sāks jauno sezonu

15.augustā ar izrādi Andrievs Niedra tiks atklāta Dirty Deal Teatro jaunā teātra sezona. Augustā skatītājiem būs iespēja apmeklēt arī izrādi Pēdējais pionieris un vairākas bērnu un jauniešu repertuāra Šmulītis izrādes, kā arī redzēt uzvedumus ārpus Rīgas, informē teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Bērziņa.

Nacionālajā teātrī notiks LKA studentu diplomizrāde Sapnis vasaras naktī

Latvijas Kultūras akadēmijas bakalaura programmu Dramatiskā teātra aktiera māksla un Dramatiskā teātra režijas māksla 4. kursa studenti aicina uz diplomizrādi Sapnis vasaras naktī Elmāra Seņkova režijā 7. augustā plkst. 19 Latvijas Nacionālajā teātrī, informē akadēmijas pārstāve Katrīna Dūka.

Zīmējumu teātris aicina uz izrādi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Zīmējumu teātris un Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina jaunākos skatītājus uz Vara Klausītāja režisēto izrādi visai ģimenei 7 pasakas par Ņukucīti, kas tapusi, iedvesmojoties no Aivara Neibarta pasakām. Izrāde notiks svētdien, 29. maijā, pulksten 14:00. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide