Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts kanceleja

Algu celšana varētu būt reformas "burkāns"

Lai motivētu tās valsts pārvaldes iestādes, kuras jau šogad vēlas veikt reformu un samazināt nodarbināto skaitu, Valsts kanceleja (VK) piedāvājusi celt ierēdņu algas. VK sagatavotie grozījumi Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā paredz iespēju paaugstināt atalgojumu visu līmeņu vadītājiem, kā arī augsti kvalificētiem ekspertiem.

FOTO: Misēklis Ministru kabineta mediju telpas atjaunošanā

Rūpēs par to, lai žurnālistiem būtu ērtāk strādāt, Valsts kanceleja ir veikusi remontu mediju telpā. Taču acīmredzot ne viss noritējis, kā sākotnēji plānots. Pēc remonta neizmantojama kļuvusi viena no elektrības kontaktligzdām, jo piekļuvi tai bloķē skapja siena, otrdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Reforma, kurai grūti noticēt

Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis līdz valsts svētkiem cer saņemt valdības atbalstu Valsts pārvaldes reformu plānam, kuru ministri plāno vērtēt 14. novembrī. Tas paredz triju gadu laikā samazināt tiešajā valsts pārvaldē strādājošo skaitu par sešiem procentiem, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Valsts pārvaldes reformu plānu apspriedīs ar koalīcijas partijām

Valsts kancelejas (VK) pārstāvji iecerētās valsts pārvaldes reformas apspriedīs ar koalīcijas partijām un pēc divām nedēļām par šo jautājumu turpināsies saruna, šodien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide