Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 29. februāris

Izstāde

Apbalvo par sasniegumiem

Pagājušajā nedēļā Rīgā Ķīpsalas izstāžu centrā noritēja tūrisma izstāde Balttour 2024. Tā pulcēja 342 uzņēmumus un to pārstāvjus no 34 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas, Ukrainas, Polijas un citām valstīm. Izstādi apmeklēja 21 725 cilvēki, no kuriem 4300 bija tūrisma profesionāļi. Izstādes laikā noritēja arī konference Tūrisma pētījumi Latvijā: aktualitātes un nākotnes virzieni.

Vasara ir ceļā!

Tartu kā nākamā gada Eiropas kultūras galvaspilsēta savā programmā pievērsīs uzmanību arī ikvienam pamanāmam, bet līdz šim reti izceltam mākslas veidam – ielu mākslai. Kāpēc apgleznotas sienas un arī oficiāli neatļauti zīmējumi pilsētvidē ir atbalstāms un attīstāms virziens, un ar ko īpaša ir tieši Igaunijas ielu māksla, stāsta māksliniece Sirla.

LMA notiks kinētiskās mākslas klasiķa Rožē Vildēra izstāde un lekcija

No 11. līdz 20. maijam Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) ar izstādi Līnijas kustībā. 60 gadu kinētiskajā mākslā viesosies viens no kinētiskās mākslas pamatlicējiem Kanādas francūzis Rožē Vildērs. Viņš ir viens no pirmajiem māksliniekiem pasaulē, kurš mākslā sāka izmantot datortehniku un algoritmus

Timms un viņa burvju zīmulis

Notikumu un ceļojumu atspoguļojums, cilvēku portretējumi, eksperimenti keramikā – mākslinieka Georga Vilhelma Timma radošums novērtējams nupat mākslas muzejā Rīgas birža atklātajā viņa darbu izstādē.

Teorijas, ko pievilkt aiz matiem

No 2. septembra līdz 2. oktobrim Zinātņu akadēmijā Rīgā skatāma izstāde Pseidozinātniskā konference. Kā stāsta kuratore Luīze Rukšāne, tieši izstāžu zāle ēkas otrajā stāvā rosinājusi izstādes ideju. "Man piedāvāja tur taisīt personālizstādi, bet sapratu, ka manus darbus šī telpa ar savu intensitāti "apēdīs". Taču nespēju piedāvājumam pateikt nē un nolēmu, ka jāizdomā kaut kas īpašs tieši šīm telpām."

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide