Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Sestdiena, 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Kārlis Daukšts

Ap Putinu šobrīd konsolidējas visimpēriskākie cilvēki

Ko karam Ukrainā un Latvijas drošībai nozīmē jaunākās personāliju pārbīdes Putina galmā, Krievijas aizsardzības ministra nomaiņu ieskaitot, ar Krievijas ekspertu, vēsturnieku un politologu Kārli Daukštu apspriež Agnese Margēviča.

Šeit ir Latvija un viena valsts valoda – latviešu

Par ārlietu ministra maiņu, krievu valodu kā instrumentu Krievijas ģeopolitisko mērķu sasniegšanai mūsu publiskajā telpā un par globālo nenoteiktību intervijā Agnesei Margēvičai spriež politologs, eksperts starptautiskās politikas un diplomātijas jomā Kārlis Daukšts.

Arī Latvijā ir iestājies zināma apjukuma periods

Par Krievijas prezidenta Vladimira Putina ambīcijām, Ukrainas centieniem iekārdināt Ķīnu un sovhoza direktoru Baltkrievijas prezidenta krēslā – ar politologu Kārli Daukštu sarunājas Andis Sedlenieks.

Pazīmes liecina par buldogu cīņu zem Kremļa tepiķa

Par to, kādas sekas būs atklājumiem par Krievijas specdienestu lomu šīs valsts slavenākā opozicionāra Alekseja Navaļnija neveiksmīgajā indēšanas mēģinājumā un kā bailes kaimiņzemē palēnām nomaina ''smieklu ēra'', ar politikas ekspertu Kārli Daukštu sarunājas Agnese Margēviča.

Daukšts: Kisindžers uz Baltijas valstīm raugās ļoti atturīgi

Bijušais ASV valsts sekretārs Henrijs Kisindžers, kurš pēc Donalda Trampa inaugurācijas prezidenta amatā kļūs par starpnieku starp ASV un Krieviju, uz Baltijas valstīm raugās ļoti atturīgi, lielāku uzmanību pievēršot attiecībām ar Ķīnu, šādu viedokli sarunā ar aģentūru LETA pauda politologs Kārlis Daukšts.

Daukšts: Eiropa ir stratēģiski filozofiskas diskusijas priekšā saistībā ar Austrumu partnerību

Eiropa ir stratēģiski filozofiskas diskusijas priekšā saistībā ar Austrumu partnerību, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda politologs Kārlis Daukšts.Komentējot aizvadītā Austrumu partnerības samita norisi, Daukšts norādīja, ka Latvija savu pozīciju ir godam izpildījusi, jo arī pašas Latvijas pozīcija starptautiskajos jautājumos ir diezgan pragmatiska, izturēta, kā arī cienīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide