Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lietuva

Lietuvā ar Covid-19 inficējušies vēl 476 cilvēki; Igaunijā - 265

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 476 cilvēkiem, bet ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 miris 21 cilvēks, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 265 cilvēkiem, bet ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši astoņi cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar Covid-19 inficējušies vēl 1149 cilvēki; Igaunijā - 476

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1149 cilvēkiem, bet ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 26 cilvēki, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 476 cilvēkiem, bet no tā izraisītās slimības Covid-19 miruši pieci cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 775 cilvēki; Igaunijā - 290

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 775 cilvēkiem, un Covid-19 prasījusi 32 cilvēku dzīvību, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 290 cilvēkiem un reģistrēti vēl četri Covid-19 izraisīti nāves gadījumi.

Lietuvā ar Covid-19 inficējies vēl 1641 cilvēks un 38 miruši; Igaunijā 556 gadījumi un astoņi mirušie

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1641 cilvēkam, un Covid-19 prasījusi 38 cilvēku dzīvību, sestdien paziņoja Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 556 cilvēkiem, astoņi sasirgušie aizgājuši no dzīves, sestdien paziņoja Veselības departaments.

Lietuvā mājputnu novietnē konstatēts putnu gripas uzliesmojums

Lietuvas Pārtikas un veterinārais dienests apstiprinājis, ka Lietuvā, Kauņas reģionā kādā piemājas saimniecībā, kurā tiek turēti dažādu sugu mājputni, konstatēts augsti patogēnās putnu gripas uzliesmojums. Augsti patogēnā putnu gripa konstatēta arī mirušam gulbim, kas atrasts Raseiņos, 76 kilometrus no Kauņas, un trim mirušiem gulbjiem Klaipēdā, portālu Diena informēja Pārtikas un veterinārais dienests (PVD). PVD aicina Latvijas mājputnu turētājus izvērtēt iespēju nelaist putnus ārpus telpām vai nožogotām konstrukcijām, nepieļaujot mājputnu kontaktu ar savvaļas putniem.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 1993 cilvēki; Igaunijā - 788

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1993 cilvēkiem, un Covid-19 prasījusi 28 cilvēku dzīvību, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 788 cilvēkiem un reģistrēti vēl pieci Covid-19 izraisīti nāves gadījumi.

Lietuvā ar Covid-19 inficējies vēl 2331 cilvēks; Igaunija - 1104

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 2331 cilvēkam, un Covid-19 prasījusi 30 cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 1104 cilvēkiem un reģistrēti vēl četri Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, paziņojis Veselības departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide