Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lietuva

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1067 cilvēki; Igaunijā - 757

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1067 cilvēkiem un reģistrēti deviņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmer Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 757 cilvēkiem un reģistrēti 14 nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 810 cilvēki; Igaunijā - 901

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 810 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši desmit cilvēki, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās atklāta vēl 901 cilvēkam, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 15 cilvēki, piektdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 869 cilvēki; Igaunijā - 832

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 869 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši astoņi cilvēki, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmēr Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 832 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši seši cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1009 cilvēkiem; Lietuvā - 853

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1009 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši seši cilvēki, trešdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 853 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši septiņi cilvēki, trešdien paziņojis Statistikas departaments.

Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta vēl 1202 cilvēkiem; Lietuvā - 831

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1202 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 17 cilvēki, otrdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 831 cilvēkam, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši pieci cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 584 cilvēkiem; Lietuvā - 418

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 584 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 11 cilvēki, pirmdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 418 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši astoņi cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide