Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Raķete

Izraēlā trāpījusi no Gazas joslas izšauta raķete

No Gazas joslas trešdien izšauta raķete nogāzusies Izraēlas Sderotas pilsētā, un drīz pēc tam Izraēlas tanks palestīniešu Vidusjūras piekrastes teritorijā sašāvis kustības Hamas militārā spārna posteni. Neviens cilvēks šajos incidentos nav cietis.

Kims Čen Uns apgalvo, ka Ziemeļkorejas raķetes nu var sasniegt ASV

Pēc trešdien notikušā izmēģinājuma, kura laikā raķete izšauta no zemūdenes, Ziemeļkorejas diktators Kims Čen Uns apgalvojis, ka "ASV bāzes Klusā okeāna reģionā un arī ASV kontinentālā daļa nu ir sasniedzama Ziemeļkorejas raķetēm".Kims Čen Uns, kurš, kā allaž uzsvērts valsts kontrolētajos medijos, esot "personīgi pārraudzījis un vadījis izmēģinājumu", to nodēvējis par lielu panākumu, raksta CNN.

Ziemeļkorejas raķetes izmēģinājums atkal izgāžas

Ziemeļkoreja atkal centusies palaist vidēja darbības rādiusa raķeti, taču arī šoreiz tas nav izdevies, vēsta ārvalstu mediji.Informācija par kārtējo gadījumu, kad Ziemeļkoreja centusies rādīt savus kodolmuskuļus, pašlaik gan ir gauži skopa. Zināms, ka ceturtdien mēģināts palaist vidēja darbības rādiusa Musudan tipa raķeti, taču "izskatās, ka tas nav izdevies," CNN pavēstījusi kāda Dienvidkorejas Aizsardzības ministrijas amatpersona.

Ziemeļkoreja sākusi iepildīt raķetē degvielu

Ziemeļkoreja sākusi iepildīt degvielu raķetē, ar kuru plāno šomēnes nogādāt izplatījumā satelītu, atsaucoties uz ASV amatpersonu, piektdien vēsta Japānas laikraksts Asahi Shimbun.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide